GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

PEELING EXPERT

PEELINGEXPERTT 75ml Microdermabrasion 626400 BD

MICRODERMABRASION

Iedvesmojoties no profesionālas mikrodermabrāzijas tehnoloģijas, ideja ir paņemta no formulām, kas tika īpaši projektētas, kosmetologiem, šis pīlings ar dabīgām bambusa daļiņām, darbojas kā dzēšgumija uz ādas virsmas, lai noņemtu netīrumus un defektus. Sievietēm, kuras cieš no pelēcīga sejas izskata, kurām trūkst mirdzuma un ir nevienmērīga ādas tekstūra.

Lietošana: Mitriniet seju un uzklājiet plānu produkta kārtiņu, izvairoties no acu zonas. Masēt maigi ar mitrām rokām, lai aktivizētu mikro daļiņas. Ja nepieciešams, atkārtoti mitiniet rokas, lai iedarbinātu pīlingu.

Cena: 25.71 EUR

 

T 75ml Gommage anti-âge 626300 BD

PRO-RADIANCE ANTI-AGING GOMMAGE

Pīlings ar augu eļļu kompleksu, šis gludais krēms pārvēršas eļļā, un darbojas kā patiess magnēts netīrumiem un atmirušai ādai. Zem masāžas efekta, maigas daļiņas, rūpīgi attīra ādu un atbrīvo no matēta plīvura, kas samainās uz veselīgu mirdzumu.

LietošanaUzklājiet plānu, līdzenu krēma kārtiņu uz sejas, izvairoties no acu zonas. Masēt maigi, līdz tā pārvērtas eļļā. Turpināt masāžu līdz parādās pūka, pēc tam noskalojiet seju un kaklu, lai noņemt atlikušu produktu un nosausiniet ādu.

Cena: 25.71 EUR

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: