GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

PAR MUMS

cropped-gatineau_kvadrats1.jpg

Katra sieviete ir atšķirīga, GATINEAU ir priviligēts sieviešu skaistuma partneris, nodrošinot unikālu profesionālo salona procedūru ekspertīzi un produktus mājas lietošanai.

Šī divkāršā pieeja nozīmē, ka GATINEAU nodrošina vispatverošu skaistumkopšanu un sniedz individuālus padomus caur saviem skaistuma ekspertiem.

Salonos inovatīvas ādas kopšanas procedūras un ekskluzīvas metodes tiek kombinētas ar masāžas tehnikām, lai tās darbotos sinerģē ar augsti koncentrētiem produktiem, kas domāti tieši profesionālai lietošanai. Mājās ādas kopšanas programma tiek izstrādāta īpaši katrai sievietei, lai veicinātu salonā veikto procedūru efektu.

Mūsu vērtības:

Inovācijas: biotehnoloģiskie pētījumi un laboratorijas sniedz ieguldījumu mūsu darbā. Starptautisks apmācību centrs, inovators mūsu profesionālajās metodēs. Oriģinālie produkti ietver pēdējos zinātniskos atklājumus kosmetoloģijā redzamam, tūlītējam, ilgstošam rezultātam.

Profesionālisms: uzmanība tiek vērsta uz klienta vēlmēm, lai mēs varam nodrošināt individuālu padomu katram. Zināšanas tiek balstītas uz 75 gadus ilgu ekspertīzi. Priviliģētas attiecības ar sievietēm. Ādas kopšanas produkti un metodes, ko ekskluzīvi izmanto skaistuma eksperti.

Modernisms: pilnveidots mūsdienīgas aktīvas sievietes attēls ar augstām prasībām. Dinamiska komunikācija. Selektīvi produkti un atraktīvs, praktisks, elegants iepakojums.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: