GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

COLLAGEN EXPERT – PIRMAJĀM ĀDAS NOVECOŠANĀS PAZĪMĒM

ULTIMATE SMOOTHING CREAM

Dienas / nakts krēms pirmo novecošanās pazīmju un grumbiņu novēršanai. Sastāvā esošais 3 kolagēnu komplekss piepilda grumbiņas no iekšienes, izlīdzinot ādu, un hialuronskābe dziļi mitrina to. Šim krēmam piemīt antioksidantiska īpašība aizsargāt ādu pret ārējiem agresoriem. Āda kļūst gluda, mitrināta, kā arī tiek nostiprināta sejas kontūra, jo tiek stiprināta dabīgā kolagēna sintēze.
Tilpums: 50 ml
Cena: 50.81 EUR

SMOOTHING EYE CONCNTRATE

Acu kontūru koncentrāts, kā sastāvā ir 3 kolagēnu komplekss, kas izlīdzina krunciņas un krunku līnijas, un palīdz stiprināt dabīgā kolagēna sintēzi. Ādas mitrināšanu un liftingu nodrošina hialuronskābe, jūras elastīns un brūnaļģes ekstrakts. Aktīvās sastāvdaļas stiprina ādu un veicina šūnu atjaunošanos. Acu kontūras tiek atjaunotas un krunciņas tiek izlīdzinātas, kas rada svaigas ādas izskatu. Šis līdzeklis ir piemērots arī plānām acu kontūrām.
Tilpums: 15 ml
Cena: 38.37 EUR

WRINKLE CORRECTOR

Grumbiņu izlīdzinošs korektors ar bumbiņas aplikatoru. Šim līdzeklim raksturīga šķidra tekstūra labākai uzsūkšanai, tas piepilda grumbiņas no iekšienes, izlīdzinot ādas virskārtu un padarot to gludāku, ko nodrošina sastāvā esošais kolagēns un botufiks. Bloķē brīvo radikāļu ietekmi, neļaujot ādai priekšlaicīgi novecot un saglabājot ādas mirdzumu. Sastāvā esošā hialurionskābe mitrina ādu.
Tilpums: 10 ml
Cena: 30.90 EUR

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: