GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

DEFILIFT™ 3D LIFT MASK

DefiLift ™ 3D Lift Mask

Gatineau vienmēr lepojās ar kvalitāti un tūlītējiem rezultātiem, kas musu salona-limeņa sejas maskas dod. Gan Mélatogénine Futur Plus mask, gan AquaMemory High Hydration Cream Mask nav kairinošas, krēmveida formulas, kuras ātri iedarbojas un viegli absorbējas. Viņi piedāvā tūlītēju hidratāciju un ādas kopšanu un izlīdzināšanu, pēc dažām minūtēm dod sejai jaunu starojošu krāsu.

Gatineau’s DefiLift 3D Lift Mask – profesionāla salona noslēpums jau daudzus gadus. Šī ir pilnīgi unikāla un daudzveidīga maska. Izstrādāta ādai ar elastības zudumu, tas viss ir sejas, kakla un dekoltē zonas uzlabošanai, nostiprināšanai, vienlaicīgi atjaunojot stingrumu un spēku sejai. Tas patiešām ir profesionāla salona efekts mājās!

Kā tas strādā

Gatineau’s DefiLift 3D Lift Mask ir veidota ar ekskluzīvu augu proteīnu tehnoloģiju, kas rada neticami padziļinātu elastīna šķiedru kontrakcijas efektu, lai atjaunotu ādas atbalsta tīklu un radītu redzamu efektu.

Ar F vitamīna pievienošanu uz ādas virsmas tiek veidots neredzams plīvurs, kas veic tūlītēju stingruma efektu, lai palīdzētu ādai izturēt smagumu.

Hialuronskābe nodrošina dziļu hidratāciju un pēc 20-30 minūtēm āda nodrošina tūlītēju 3D pacelšanas efektu un izskatās gluda un atjaunota. Sejas kontūras ir no jauna definētas, un sejas krāsa ir spilgta un svaiga.

Kā izmantot

Jūs varat integrēt šo spēcīgo ādu paceļošu masku savā iknedēļas rutīnā, lai sasniegtu neticamus rezultātus.

BLOG-THUMB_8

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on July 27, 2017 by in Skaistumkopšana and tagged , , , , , , .
%d bloggers like this: