GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Drizumā JAUNS FLORACIL PLUS

Kas notika ar sākotnējo Floracil?

 


Mēs esam pārveidojuši oriģinālu Floracil, lai izveidotu pilnīgi jaunu divpakāpju Floracil Plus formulu. Mūsdienu kosmētika ir

 

 

2-1.jpgnoturīga ar bagātīgākiem pigmentiem un sarežģītākām formulām, tādēļ mums vajadzēja izveidot jaunu mūsdienīgu formulu, kas atbilstu šīm izmaņām, vienlaikus saglabājot maigu un barotu ādu un piemērotu jutīgām acīm.

Mitrinošs acu zonai, bez smaržas un piemērots jutīgai ādai, šis maisījums no jaudīgas hialuronskābes, vitamīna E un Aloe Vera  ir mitrinoša, atsvaidzinoša un nomierinoša acu procedūra, kas maigi un efektīvi novērš visas kosmētikas pēdas. Floracil Plus ir dermatoloģiski un oftalmoloģiski pārbaudīts un piemērots kontaktlēcu lietotājiem.

Kāda ir divfāzu nozīme un kādi ir ieguvumi?
Divpakāpju formula sastāv no divām atsevišķām fāzēm: ūdens un eļļa. Tas nozīmē, ka tad, kad pudele stāv, jūs redzēsiet atšķirību starp diviem slāņiem, barojošu eļļas slāni un vitamīnu ūdens slāni. Pirms lietošanas sakratot pudelīti, fāzes tiek sajauktas, lai iegūtu efektīvu kosmētikas noņemšanas līdzekli ar vieglu mitrinošu efektu, jo ļoti smalka eļļas fāze maigi izšķīdina kosmētiku, samazina vilkšanu un hidrē acu zonu, bez smagiem eļļainiem atlikumiem.

3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on July 20, 2017 by in Kosmētika and tagged , , , , , , .
%d bloggers like this: