GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kāzu sezonas kolekcija

Tiek patērēts tik daudz enerģijas, plānojot kāzas, ir viegli aizmirst jūsu īpašas dienas svarīgākus aspektus. Apprecot savas dzīves mīlestību, Jums jājūt, kā esat visskaistākā!

Stress palielina hormonu kortizolu, kas kaitē ādas spējai turēt ūdens, un tā kļūst blāva ar spīduma trūkumu. Kortizols arī izraisa cukura pacēlumu asinīs, kas stimulē procesu, ko sauc par glikāciju, tas bojā proteīnu šķiedras, kas uztur ādu gludu un stingru (kolagēns un elastīns). Pastāvīga muskuļu spriedze, arī noved pie pastāvīgas deformēšanas.

Dubulta attīrīšana
Jāievieš dubulto tīrīšanu savā ikdienas rutīnā. Veiciet divus secīgus sejas attīrīšanās, izmantojot divus dažādus tīrīšanas produktus, un tas sniegs ādai “tukša audekla” efektu, lai strādātu ar to tālāk. Make-up ir pilnīgi noņemts, bet poras ir attīrītas no netīrumiem un toksīniem. Āda izskatās un jūtas pilnīgi atjaunota un super tīra.

Palutiniet ādu ar dažādiem probiotiķiem
Galvenais veselīga ādā, ir veselīga ekosistēma, kas ir sabalansēta satur labvēlīgas baktērijas uz ādas virsmas, kuram ir būtiska loma, lai novērstu nevēlamu baktēriju attīstību. Izmantot probiotiķu ādas kopšanu ir samērā jauna pieeja un probiotiķi vai “labās baktērijas”, ādas kopšanas formulas palīdz līdzsvarot ādas ekosistēmu. Šo noderīgu baktēriju potenciāls, var palīdzēt, lai ārstētu daudzas ādas problēmas, piemēram, pinnes un ādas jutību, kā arī palīdz palēnināt priekšlaicīgu novecošanu. Izmantojiet Gatineau Mélatogénine Youth Activating Beauty Serum no rīta un vakarā pipildot ādu ar jaudu iepakotu probiotķos.

Eksfoliācija
Lai uzlabotu jūsu pirms ceremonijas mirdzumu, nodrošinātu pīlingu divreiz nedēļā ar ne-graudainu enzīmu pīlingu. Šie pīlingu veidi ir visefektīvākie, lai novērstu atmirušās ādas šūnas, vienlaikus optimizējot hidratācijas līmeni un palielinātu mirdzumu. Mūsu Peeling Expert Pro-Radiance Anti-Ageing Gommage ar mentolu, kas noņem atmirušās šūnas un netīrumus no ādas virskārtas, atklājot jaunu, kvēlojošu seju; lietot divas vai trīs reizes nedēļā, maksimālai citu produktu absorbcijai un tūlītējai ādas toņa un tekstūras uzlabošanai!

BRIDAL-EDIT-BLOG

Saglabājiet mitrumu
Nav svarīgi, kāds ir jūsu ādas tips, tas vienmēr alkst pēc ūdens. Ūdens ir ļoti svarīgs, lai saglabātu ādu līdzsvarotu un palīdzētu novērst priekšlaicīgu novecošanu. Dzerot daudz ūdens palīdzēs, bet arī ēst dabīgi mitrinātus pārtikas produktus, piemēram, arbūzu, gurķi, seleriju, tomātu un greipfrūtu. Gatineau AquaMemory High Hydration Cream Mask ir paredzēts, lai uzreiz papildinātu mitruma līmeni atūdeņotā ādā ar Osmaporine ™ tehnoloģiju.

Acis
Āda ap acīm ir ļoti jutīga un ar sliktu cirkulāciju, bezmiega naktis un asaras var atstāt tūsku, tumšos apļus un grumbainas vārnu kājiņas. Vienmēr izmantojiet atsevišķus acu produkts acu zonai, un izmantojiet tikai savu gredzenu pirkstu, lai tos lietotu, iespiežot produktu, nevis berzējot. Tas palīdzēs palielināt asinsriti un samazinās toksīnus, lai mazinātu acu maisiņus. Gatineau Collagene Expert Eye Compresses var atstāt ledusskapī, un pēc tam uzklāt zem acīm kā SOS procedūru, nomierināt un atjaunot ādu.

Vingrinājums
Vai tas ir ejot sportot, boksejot vai dodoties uz ilgu pastaigu, tas ir pierādīts, ka tad, kad jūs trenējaties, organisms izdala ķimikālijas saucamas par endorfiniem un tie izraisīs pozitīvu sajūtu organismā. Sportojot 3 vai 4 reizes nedēļā var samazināt spriedzi, palielināt asinsriti, un saglabāt visus iekaisumus kartībā.

Smarža
Ir zinātniski pierādīts, ka smaržas patiešām spēcīgi ietekme mūsu smadzenēs. Atrast savu nomierinoša smaržu, kas ļauj iztēloties kādu laimīgu vietu.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: