GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

5 KOSMĒTISKIE LĪDZEKĻI, KURIEM JĀBŪT KATRAS SIEVIETES MĀJĀS

Neviens nešaubās, ka starp sievieti un skaistumu ir liekama vienādības zīme. Tomēr, lai sieviete ikdienā izskatītos un justos īpaši labi, ir nepieciešamas dažas, mazas skaistumkopšanas lietiņas! Lūk, kam vajadzētu būt ikvienas sievietes mājās!

Attīrošs pieniņš un toniks
Sejas tīrīšana ir pilnībā obligāts process, kas katru dienu ir jāievēro ikvienai sievietei! Katram sejas ādas tipam piemērots kas cits, tādēļ ir svarīgi atrast tieši sev piemērotu sejas tīrīšanas līdzekļu komplektu. Ik vakaru ir svarīgi notīrīt seju no dienā uzkrātajiem netīrumiem vai kosmētikas, lai āda būtu skaista un kopta.


Gatineau_Gentle_Silk_Cleanser_400ml_1375967842

GENTLE SILK CLEANSER

Maigs attīrošs pieniņš, kas noņem dekoratīvo kosmētiku.  Sastāvā esošais zīda ekstrakts un amandulīns piešķir ādai īpašu maiguma un komforta sajūtu. Āda kļūst attīrīta un maiga. Pieniņš paredzēts gan jūtīgai ādai, gan visiem ādas tipiem.


10892196-1391699293-571535GENTLE SILK TONER

Maigs tīrīšanas losjons, kas tonizē un nomierina ādu. Nesatur alkoholu. Sastāvā esošais zīda ekstrakts un amandulīns piešķir ādai īpašu maiguma un komforta sajūtu.
Losjons paredzēts gan jutīgai ādai, gan arī visiem ādas tipiem.


Dezodorants
Obligāti jāatrodas ikvienas sievietes vannas istabā. Pēc ik rīta dušas, liks tev justies pavisam svaigi! Izvēlies sev piemērotāko – rullīti, krēmveida vai piemēram minerālu jeb kristālu dezodorantu!

Mitrinošs roku krēms
Skaistas un koptas rokas noteikti vēlas visas! Pat manikīrs nav tik svarīgs, kā roku āda. Ja tā būs sausa un raupja, tad nekāds patīkamais skats nebūs. Un būs vienalga, cik glīts manikīrs tev ir uztaisīts. Parūpējies par to, lai roku āda vienmēr būtu maiga.


T-75ml-Vitamina-Cre¦Çme-pour-les-mains-7209828000

VITAMINA SURACTIVEE HAND CREAM

Mitrinošs un mīkstinošs roku krēms, kas aizsargā no ārējiem stresa izraisītiem faktoriem. Novērš sausuma un pigmentācijas plankumus.

 


Pīlinga līdzeklis
Šādus līdzekļus, tajā skaitā sejas un ķermeņa skrubjus, nevajadzētu lietot katru dienu, bet 1-2 reizes nedēļā gan būtu ieteicams. Pīlinga līdzekļus lieto, ja piemēram poras uz sejas ir aizsprostojušās, kā arī lai attīrītu ķermeņa ādu no atmirušām daļiņām. Pīlinga procedūras vari uzticēt arī profesionālim un veikt kādā salonā, tomēr atceries, ka tas jādara regulāri!

PEELINGEXPERTPeeling Expert līnija

Ķermeņa losjons
Vakarā pēc dušas ir patīkami uz ķermeņa uzklāt mitrinošu vai barojošu krēmu. Sajūtas būs svaigas un liksies, ka dienā uzkrātais nogurums izzūd. Rūpējies par savu ādu laicīgi, nevis tikai tad, kad jūti, ka tā palikusi sausa.


FP-400ml-Lait-A.H.A.-089712

BODY LOTION WITH A.H.A.

AHA ķermeņa losjons ar vieglu tekstūru un maigu konsistenci, kas ir piemērots visiem ādas tipiem. Tas darbojas īpaši labi sausai ādai, jo losjons intensīvi mitrinās un mīkstinās sausas vietas un iekaisušu ādu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on May 18, 2017 by in Kosmētika and tagged , , .
%d bloggers like this: