GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Septiņas tipiskas kļūdas par ādas kopšanu vasarā

Vasara ir laiks, kad par ādu ir jārūpējas citādi nekā ziemas sezonā. Ir jāizmanto citi kopšanas līdzekļi, lai ādu un matus pasargātu no kaitīgajiem ultravioletajiem stariem, vēja un ūdens.

Kļūda Nr. 1 – sausas ādas skūšana

Lai izvairītos no ādas traumēšanas un sarkanajiem punktiņiem uz kājām, pirms skūšanās āda obligāti ir jāmitrina. Tad matiņi kļūs mīkstāki, vieglāk varēs tos noskūt, un āda mazāk tiks traumēta un būs maksimāli gluda.

Kļūda Nr. 2 – dezodoranta izmantošana no rītiem

Vislabāk dezodorantu izmantot vakaros pēc dušas, jo tad tas iesūcas ādā pilnībā un ilgstoši pilda savas aizsardzības funkcijas. Un no rīta pat pēc dušas tu nesvīdīsi. Ja tu to izmanto no rīta, tas nespēj tik ātri uzsūkties, aizsprosto poras, un jau pēc nākamās mazgāšanās viss efekts pazūd.

Kļūda Nr. 3 – peldēšanās uzreiz pēc epilācijas

Īpaši to nedrīkst darīt, ja plāno peldēties jūrā, kas ir sāļa un pilna ar baktērijām, un, ja uz ādas ir nelielas mikrotraumas, pēc peldes situācija var saasināties. Pēc epilācijas veikšanas vismaz diennakti vajadzētu izvairīties no peldēm.

6359378096520090851922320507_060ab3dd-1f30-469a-93aa-cf1b15c4afdc

Kļūda Nr. 4 – SPF neizmantošana uz lūpām

Lūpu āda praktiski nekad neapdeg saules staros: neapsarkst, nelobās, nesāp. Taču saules radiāciju tās uzņem vēl vairāk nekā āda citās ķermeņa daļās. Aizsargāt to ir ļoti nepieciešams.

Kļūda Nr. 5 – blīvs tonālais krēms

Smērē kā gribi, tas vienalga izplūst. Vasarā labāk lietot vieglus ādas kopšanas līdzekļus, kas ir balstīti uz ūdens bāzes vai, vēl labāk, vispār neizmantot tonālos krēmus. Pareizāk būtu izvēlēties BB krēmus vai minerālo pūderi.

Gatineau iesaka lietot:

ANTI-AGING COMLEXION CREAM SPF30

Visām sievietēm, kas grib nekavējoties jauneklīgāku,perfektu ādu tikai viena solī. Visiem ādas tipiem, no normālas līdz taukainai.Āda ir viendabīga, izlīdzināta un mitrināta.

perf_ultime.png

Kļūda Nr. 6 – ierastais šampūns

To, ka vasarā ir jāizvēlas cits krēms, zina gandrīz visas, bet šampūnus neviens nemaina, lai gan vasarā matus ietekmē pavisam citi faktori nekā ziemā. Vasarā labāk izmantot šampūnu ar svaiguma un apjoma efektu, bet barojošos un intensīvi atjaunojošos nolikt malā līdz rudenim, citādi mati izskatīsies smagnēji un pavirši izmazgāti.

Kļūda Nr. 7 – saulesbriļļu nenēsāšana

Neviens krēms ap acīm nesatur SPF aizsargfiltru. Tāpēc no saules acis pasargās tikai saulesbrilles: izvēlies maksimāli lielus stiklus un pārliecinies, ka lēcas pasargā no ultravioletajiem stariem, nevis ir tikai tumši tonētas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on May 17, 2017 by in Skaistumkopšana, Veselība and tagged , , , .
%d bloggers like this: