GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kā sagatavot ādu ideālam meikapam

Skaisti, tīra āda ir labākais audekls perfektam meikapam. Taču faktori kā, piemēram, piesārņojums, bezmiega naktis un laiks var padarīt ādu nogurušu, kas ved pie kamuflāžas meikapa nevis ādas uzlabojoša.

Izpildiet šos četrus vienkāršos soļus, lai Jūsu meikaps izskatītos brīnišķīgi!

1. Notīriet ādu

Izmantojiet labu putu tīrīšanas līdzekli lai paceltu atmirušās šūnas un noņemtu visas netīrumu pēdas un kosmētiku no ādas virsmas. Vienmēr pārliecinieties, ka rūpīgi izskalojiet savu ādu pēc tīrīšanas, lai nekas nepaliktu, nodrošinot vienmērīgu meikapa uzklāšanu.

2. Lietojiet pīlingus

Noņemiet atmirušās šūnas un nogludiniet ādu ar regulāru pīlingu. Pārliecinieties, ka produkts atbilst jūsu ādas tipam, un izmantojiet maigu pīlingu, kas nekairina ādu un neietekmē tās dabisko mitruma līmeni.


DOUX-GOMMAGE-LUMIÈRE

ACTIV ECLAT RADIANGE ENHANCING GOMMAGE

Enzīmu pīlings ar C vitamīnu, kas maigi attīra ādu no atmirušajām šūnām. Oranža pērļveida gēla tekstūra, kas pārsvēršas par eļļu, sākot to masēt ādā. Seja kļūst attīrīta un mirdzoša. Paredzēts visiem ādas tipiem.


>
>

>

3. Tonizējiet Jūsu ādu

Atjaunojiet līdzsvaru savā ādā ar kosmētikas ūdeni. Šis būtisks solis nodrošina papildu  mitrinošo slāni uz ādas, jūsu ādas nebūs sausa un jutīsies attīrīta.

4. Mitriniet ādu

Izmantojiet mitrinošu krēmu, kas ir piemērots jūsu ādas tipam un piedāvā ilgstošu mitrināšanu. Šis pēdējais solis ir galvenais, lai izveidotu vienmērīgu, gludu virsmu meikapa uzklāšanai. Mitriniet ādu, un ļaujiet tai spīdēt!


Gatineau_Aquamemory_Moisture_Replenish_Cream_50ml_1365081733AQUAMEMORY  MOISTURE REPLENISH CREAM

Dienas / nakts mitrinošs krēms –gēls dehidrētai ādai. Tā sastāvā esošais jūras fenheļa ekstrakts dziļi mitrina ādu, hialuronskābe, brūno aļģu ekstrakts mitrina ādas virskārtu, bet antioksidantu komplekss aizsargā ādu no brīvo radikāļu nelabvēlīgās ietekmes. Āda  tiek mitrināta un aizsargāta pret pāragru novecošanos, kā arī atgūst maigumu.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on April 26, 2017 by in Skaistumkopšana and tagged , , , .
%d bloggers like this: