GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Dubultā attīrīšana

Attīrīšana var būt pirmais solis jūsu ādas kopšanas rutīnā, bet tas var mēdz būt vai nu izlaists, vai dažiem uzskatīts par pēdējo prioritāti. Tomēr āda nevar darboties pareizi, dienā vai naktī, ja tas ir pārpildīta ar kosmētiku, netīrumiem, toksīniem un saules aizsarglīdzekļiem, kas visi spēj pretoties ‘vienai ātrai attīrīšanai´. Slikta ādas attīrīšana izraisa atmirušo šūnu uzkrāšanos, poras ir aizsērējušas ar netīrumiem un toksīniem (kas var izraisīt priekšlaicīgu novecošanu), āda ir blāva,  ar pelēcīgu toni.

Ievadiet ‘dubultā attīrīšana´- katras labas ādas kopšanas pamats. Ieviests ar Jeanne shutterstock_158635307Gatineau atpakaļ 1932.gadā, šī “dubultā attīrīšana ir salonu noslēpums”, kas tika izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti sejas kopšanai un tūlītēju redzamu rezultātu. Veicot divkāršu sejas attīrīšanu, izmantojot divus dažādus tīrīšanas produktus ādas virsma paliek pilnīgi tīra – tukšs kanvas. Atmirušās ādas šūnas tiek efektīvi noņemtas atstājot gludāku, veselīgāku, jaunāka izskata ādu, poras ir attīrītas no netīrumiem un toksīniem. Tas ļauj serumiem un mitrinātājiem iekļūt dziļāk ādā un jūs redzēsiet maksimālus rezultātus minimāla laikā.

Tai procedūrai nav jābūt laikietilpīgai, un, ja nav daudz laika šai attīrīšanas procedūrai tad izvēlieties nakts laiku, lai veiktu savu dubulto tīrīšanu, jo tas ir laiks, kad āda ir ļoti atsaucīga un var intensīvi atjaunoties.

Dubultās attīrīšanas metode:

1 Solis: Uzklājiet nelielu daudzumu Gentle Silk Cleanser uz sausas ādas un iemasējiet sejā un kaklā ar apļveida kustībām. Noņemt ar mitru dvielīti. Nosusiniet ādu.

2 Solis: Uzklājiet Melatogenine Refreshing Cleansing Cream nelielu daudzumu rokā. Pievienojiet nedaudz ūdens un uzklājiet uz sejas ar apļveida kustībām uz sejas un kakla, īpašu uzmanību pievēršot zodam, degunam un pierei. Noskalojiet ar ūdeni vai noņemiet ar mitru dvielīti.

Rezultāti: Āda tiek atstāta tīra gan uz virsmas, gan dziļumā, vienlaikus jūsu pret-novecošanas produkti var strādāt daudz labāk un efektīvāk. Āda izskatās starojoša un izlīdzināta.


Gatineau_Gentle_Silk_Cleanser_400ml_1375967842

GENTLE SILK CLEANSER

Maigs attīrošs pieniņš, kas noņem dekoratīvo kosmētiku.  Sastāvā esošais zīda ekstrakts un amandulīns piešķir ādai īpašu maiguma un komforta sajūtu. Āda kļūst attīrīta un maiga. Pieniņš paredzēts gan jūtīgai ādai, gan visiem ādas tipiem.

zzz

zzz

zzz

zzz


250ml_refresh_cleansing_cream_030400

MELATOGENINE REFRESHING CLEANSING CREAM

Attīrošs, tonizējošs krēms kosmētikas un netīrumu noņemšanai. Sastāvā esošais Melatogenine komplekss saglabā ādas jauneklīgu izskatu. Mandeļu eļļa un auzu ekstrakts nomierina ādu, piešķir tai maiguma sajūtu un saglabā mitruma līmeni. Augļskābes un glikoze attīra ādu un noņem atmirušās šūnas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: