GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Ādas kopšana: 5 padomi veselīgai ādai

Laba ādas kopšanai – ieskaitot saules aizsardzību un maigu attīrīšanu – var saglabāt ādu veselīgu un mirdzošu.

Jums nav laika intensīvai ādas kopšanai? Jūs joprojām varat palutināt sevi ar pamatiem. Labas ādas kopšanas un veselīga dzīvesveida izvēle var palīdzēt aizkavēt dabisko novecošanās procesu un novērst dažādas ādas problēmas. Saksim ar šiem 5 padomiem.

  1. Aizsargājiet sevi no saules

Viens no svarīgākajiem veidiem, kā rūpēties par savu ādu, ir pasargāt to no saules. Saules iedarbība var izraisīt grumbas, vecuma plankumus un citas ādas problēmas – kā arī palielināt risku saslimt ar ādas vēzi.

sun-protection

Vispilnīgākai saules aizsardzībai:

Izmantot aizsargkrēmus. Izmantojiet plaša spektra saules aizsargkrēmus ar SPF vismaz 15. Uzklājiet aizsargkrēmu dāsni, un atkārtojiet ik pēc divām stundām – vai biežāk, pēc peldēšanas vai svīšanas.

Meklējiet ēnu. Izvairītiess no saules starp 10 un 14, kad saules stari ir spēcīgāki.

Valkāt aizsargapģērbu. Pārklājiet ādu ar cieši austiem krekliem ar garām piedurknēm, garas bikses un cepurēm ar platām malām.

  1. Nesmēķējiet

Smēķēšana padara jūsu ādas izskatu vecāku un veicina grumbas. Smēķēšana sašaurina asinsvadus attālākajos ādas slāņos, kas samazina asins plūsmu. Tas noplicina ādas skābekļa un barības vielas, kas ir svarīgas ādas veselībai.

Smēķēšana arī veicina kolagēna un elastīna zaudējumu – šķiedras, kas dod jūsu ādai spēku un elastību.

  1. Mīliet savu ādu

Ikdienas tīrīšanas un skūšanās var ietekmēt jūsu ādu. Lai saglabātu to maigu:

Ierobežojiet vannas laiku. Karsts ūdens un garas dušas vai vannas noņem eļļu no ādas. Ierobežojiet vannas vai dušas laiku, un izmantojiet siltu – nevis karstu – ūdeni.

Izvairieties no spēcīgam ziepem. Spēcīgas ziepes un mazgāšanas līdzekļi var noņemt eļļu no ādas. Tā vietā, izvēlēties vieglas tīrīšanas līdzekļus.

Skūties uzmanīgi. Lai aizsargātu un eļļotu ādu, uzklājiet skūšanās krēmu, losjonu vai želeju pirms skūšanās.

Izsausiniet pēc mazgāšanas. Pēc mazgāšanas vai peldēšanās, maigi nosusiniet ādu ar sausu dvieli, lai neliels mitrums paliek uz ādas.

Mitriniet sausu ādu. Ja jūsu āda ir sausa, izmantojiet mitrinātāju, kas atbilst jūsu ādas tipam. Ikdienas lietošanai, labāk ir mitrinātājs, kas satur SPF.

  1. Ēdiet veselīgiChinese-cooking

Veselīgs uzturs var palīdzēt jums izskatīties un justies labāk. Ēdiet daudz augļu, dārzeņu, pilngraudu un olbaltumvielu. Daži pētījumi liecina, ka uzturs bagāts ar C vitamīnu, zemu neveselīgu tauku daudzumu un apstrādāti vai rafinēti ogļhidrāti varētu veicināt ādu izskatīties jauneklīgāk.

  1. Pārvaldiet stresu

Nekontrolēts stress var padarīt jūsu ādu jutīgāku un izraisīt pinnes un citas ādas problēmas. Lai veicinātu veselīgu ādu – un veselīgu prāta stāvokli – mēģiniet pārvaldīt savu stresu. Noteiciet saprātīgus ierobežojumus, dariet lietas, kuras jums patiks. Rezultāti varētu būt dramatiskāki, nekā jūs sagaidiet.

Sl_StressBrain

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on March 16, 2017 by in Skaistumkopšana, Veselība and tagged , , .
%d bloggers like this: