GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kas ir Renew 7 līnija?

Meklējiet spēcīgu pret-novecošanās procedūru, kas nodrošina ilgtermiņa rezultātus? Meklēšana ir beigusies ar mūsu inovatīvo Renew 7 duetu, divi super serumi, kas sola atdzīvināt jūsu sejas ādu tikai vienas nedēļas laikā!

Ar laiku, šūnu atjaunošanos palēninās, kolagēna un elastīna līmenis ādā sāk samazināties, kas izraisa ādas atslābšanu. Kosmētiskā ķirurģija ir bieži izskatīta, ka vienīgais veids, kā palēnināt vai mainīt šo procesu uzreiz, bet Gatineau ir cits risinājums. Mūsu laboratorija ir izstrādājusi revolucionāro kosmētikas līniju ar ultra-mērķtiecīgu rīcību un ļoti ātriem rezultātiem. Šo īpaši koncentrētu produktu efekti ir tik ilgstoši, ka tos ir nepieciešams izmantot tikai 2-3 reizes gadā!

Mūsu Renew 7 Laser ir pirma intensīva pret-novecošanās procedūra, lai atdarinātu lāzeru atjaunošanas efektu. Šis novatoriskais produkts nodrošina intensīvu izlīdzināšanas efektu, veicinot epidermas audu atjaunošanos. Rezultāts? Gludāka, tvirtāka, jaunāka izskata āda 7 dienu laikā. Salonu favorīts, tas ir produkts, ko bieži izmanto mūsu Gatineau sejas procdeurās lai mazinātu noguruma pazīmes un dotu jaunu dzīvi ādai.Renew7_Laser-LR

Renew 7 Detox serums ir tikpat iespaidīgs. Šī procedūra paredz intensīvu detoksikācijas iedarbību, atbrīvojot šūnas no kaitīgiem toksīniem un dziļi attīrot ādu padarot to svaigu un kvēlojošu. Pildīta ar C vitamīnu un pērļu ekstraktu, šis serums nodrošina arī maigu virsmas mikro-pīlinga efektu, noņemot atmirušās šūnas no ādas virsmas un samazinot nelielas ādas nepilnības un trūkumus.

Renew7_Detox_open-LR

Piedāvājot minimālas grūtības un maksimālu rezultātu, tie ir novatoriski ādas kopšanas risinājumi kurus Jūs mīlēsiet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: