GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Plāns: Starojoša āda

Nevis sarkana lūpu krāsa vai spilgtas acu ēnas, bet veselīgs mirdzums tavu seju padarīs neatvairāmu un jā, arī jauneklīgāku.

Lai atgūtu ādas veselīgo mirdzumu, tev būs jāpapūlas. Ko darīt? Lūk, rīcības plāns:

Nolobi pelēko kārtu!
Konsultējies ar kosmētiķi, lai kopīgi izvērtētu tavas ādas īpatnības un izvēlētos piemērotāko ādas sakopšanas kūri. Vari iegādāties kosmētiskos līdzekļus, kas satur augļskābes (AHA), un ir paredzēti lietošanai mājās. Tie saudzīgi attīra tikai pašu ādas virskārtu.


 

DOUX-GOMMAGE-LUMIÈRE.png

 


ACTIV ECLAT RADIANGE ENHANCING GOMMAGE

Enzīmu pīlings ar C vitamīnu, kas maigi attīra ādu no atmirušajām šūnām. Oranža pērļveida gēla tekstūra, kas pārsvēršas par eļļu, sākot to masēt ādā. Seja kļūst attīrīta un mirdzoša. Paredzēts visiem ādas tipiem.

 


Uzlabo ādas kvalitāti!
Lai papildus uzlabotu ādas funkcijas, ņem talkā visas iespējamās metodes. Der kosmētiskās procedūras salonos, masāžas, maskas, peldes, pirts, fiziskās aktivitātes, veselīgs uzturs un viss iespējamais, kas labvēlīgi ietekmē ādas veselību. Tas palīdzēs dziļāk ievadīt kosmētisko līdzekļu aktīvās sastāvdaļas, stimulēs to uzsūkšanos, spēcīgāku iedarbību un efekts būs labāks.

Intensīva kopšana
Ja āda ir attīrīta, ieteicams to palutināt ar intensīvu kūri, īpaši, tagad gadalaiku mijā. Tā palīdz sakopt ādu arī pēc slimībām, medikamentu lietošanas, ilgstošas spriedzes utt. Šim nolūkam ideāli piemēroti dažādi serumi ar ļoti spēcīgiem un aktīviem komponentiem, kas kursa veidā intensīvi sakopj ādu.

-88155-20140116174515.jpg


RENEW 7 LASER

Pretgrumbu serums, 7 dienu intensīvs kurss. Samtainas tekstūras ceriņu krāsas serums ar hialuronskābi, sorgo, sezama un brūnās aļģes ekstraktu, kas izlīdzina krunciņas un piepilda tās no iekšienes, stimulē epidermas šūnas. Piešķir ādai tvirtumu. Augļskābes veicina mikro pīlingu.

 


Atrodi īsto krēmu!
Kad sejas āda ir labi sagatavota, izvēlies savam ādas tipam atbilstošu kopjošo krēmu. Iespējas ir vairākas: tu vari izvēlēties īpaši iedarbīgu krēmu ar aktīvām sastāvdaļām, kas atjauno sejas veselīgo izskatu un liek ādai starot labsajūtā.


SOIN-CORRECTEUR-FONDAMENTAL.pngMELATOGENINE ESSENTIAL SKIN CORRECTOR

Krēms sejai ar grumbiņu koriģējošu iedarbību. Sastāvā esošais Melatogenine komplekss paildzina šūnu dzīvības ilgumu, bet antioksidanti darbojas, lai aizsargātu ādu no pāragras novecošanas, samazinātu grumbiņas un atjaunotu ādas elasticitāti. Probiotiķi darbojas pret brīvajiem radikāļiem un atjauno ādas dabīgo mirdzumu. Hialuronskābe mitrina ādu un samazina grumbiņu rašanos.


 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: