GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

ĀDAS KOPŠANA ZIEMĀ

Uzzini, kas jāievēro un kāda kosmētika jālieto, lai āda neciestu no aukstuma, vēja un sausā gaisa telpās.

Aukstajā laikā ādai nepieciešama papildus aizsardzība, jo zemādas tauku dziedzeri ziemā kļūst neaktīvi, līdz ar to samazinās ādu aizsargājošais hidrolipīdu slānis. Rezultāts – plānāka un sausāka āda, tādēļ tā jākopj vēl rūpīgāk nekā citos gadalaikos.

  • Ziemā tavā kosmētikas plauktiņā jābūt gan barojošiem, gan mitrinošiem produktiem. No rītiem izvēlies barojošu krēmu, ideālā gadījumā tādu, kas satur dabiskas augu izcelsmes eļļas vai vaskus. Šāda kosmētika palīdz izveidot ādas aizsargmembrānu, kas novērš mitruma zudumu. Krēmu vēlams uzklāt vismaz 30 minūtes pirms došanās ārā, lai tas absorbētos ādā, tādējādi nodrošinot nepieciešamo aizsardzību pret aukstumu. Atgriežoties mājās vari lietot vieglākas tekstūras mitrinātājus. Ja tos lieto no rīta, tad krēms jāklāj pusotru stundu pirms telpas pamešanas, jo mitrinoši produkti satur ūdens vai hidro elementus, kuri aukstā laikā sasalst.
  • Ir pavisam vienkāršs paņēmiens, kā noteikt, vai tava sejas āda ir pietiekami mitrināta. Ar pirkstiem saņem vaigu tā, lai izveidojas maza bedrīte un dažas sekundes to paturi saspiestu. Tad atlaid vaļā un paskaties vai krociņas radītā rieva ir redzama. Ja rieva ātri nepazūd, papildus jālieto mitrinoši krēmi vai stiprāki serumi.
  • Neaizmirsti regulāri rūpēties par lūpām un rokām, kuras ziemas aukstumā cieš visvairāk.
  • Lai tev nebūtu pilnībā jāmaina kosmētika, padari savus krēmus barojošus piejaucot tiem klāt vīnogu kauliņu, sezama, mandeļu, avokado vai naktssveces eļļas.
  • Tā kā ādas stāvokli ietekmē arī centrālās apkures radītais sausais gaiss, atrodoties telpās papildus mitrini ādu ar dažādiem izsmidzināmiem termālajiem u.tml. ūdeņiem.
  • Dzer pietiekami daudz ūdens un uzturā lieto produktus, kas satur linolēnskābi un nepiesātinātās taukskābes, piemēram, naktssveces, linsēklu vai rapšu eļļu. Tas atstās pozitīvu ietekmi uz ādu.
  • Pirms gulētiešanas kārtīgi izvēdini dzīvokli, jo šūnu aktīvai darbībai ir nepieciešams skābeklis.

Informācijas avots

Gatineau iesaka:

Gatineau_Nutriactive_Mediation_Rich_Cream_Day__amp__Night_50ml_1365082032_mainNutriactive Mediation Rich Cream

Barojošs un nomierinošs krēms visiem ādas tipiem, kas cieš diskomfortu ādas sausuma un sasprindzinājuma  dēļ. Atjauno epidermu, neitralizē statisko elektrību uz ādas virsmas, piešķir elastību starpšūnu savienojumiem, nomierina un sniedz komforta  sajūtu. Piemērots izmantošanai jebkurā gadalaikā, it  īpaši aukstā laikā, jo sastāvā esošais kondicionējošais kompleks aizsargā ādu, veidojot aizsargbarjeru.  Sastāvā esošais persiku lapu ekstrakts nekavējoties atgūst sejas elastību un labsajūtu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on November 4, 2016 by in Kosmētika, Skaistumkopšana and tagged , , , , , , .
%d bloggers like this: