GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Nobriedušas ādas kopšana

Ādas elastības samazināšanās, sausa āda, grumbu rašanās, izmaiņas sejas ovālā, tās visas ir novecošanās pazīmes, kuras var mazināt, ja mūsu arsenālā ir modernās kosmetoloģijas sasniegumi.

Kāpēc āda zaudē elastību
Mēdz teikt, ka āda ir cilvēka veselības un labklājības spogulis. Speciālisti iesaka izmantot kvalitatīvu un ādas tipam atbilstošu kosmētiku, lietot sabalansētu uzturu, protams, izvēlēties kustīgu dzīvesveidu, cenšoties izvairīties no stresa un pārpūles. Tomēr cīņai ar ādas elastības zudumu ir daži līdzekļi un paņēmieni, kuri, pēc speciālistu ieskata, ir efektīvi.
Jāsaprot, ka katrs cilvēks noveco savādāk, liela nozīme ir ādas individuālajām īpašībām. Iemesli, kāpēc āda zaudē elastību, izskatās pelēka un nošļukusi, var būt visdažādākie – tie var būt saitīti ar bioloģisko novecošanos, organisma saslimšanām, medikamentu lietošanu, vielmaiņas problēmām, nesabalansētu uzturu, strauju svara zaudēšanu, ekstrēmām diētām, kas izraisa vitamīnu un minerālvielu trūkumu un daudziem citiem faktoriem.
A, B, D vitamīna un taukskābes, kā arī šķidruma trūkums organismā rada ādas elastības problēmas.
Vēl viens ietekmējošais faktors – brīvie radikāļi, agresīvas daļiņas, kas veidojas ultravioleto staru, dūmu, putekļu, vēja, sala iedarbībā, izraisa ādas bojājumus, veicinot ādas elastības zudumu. Ilgstoša atrašanās saulē paātrina ādas novecošanos.

Kas var ādai palīdzēt?
Regulāra ādas mitrināšana, aizsardzība pret saules un apkārtējās vides kaitīgu ietekmi, pilnvērtīgs uzturs, veselīgs dzīvesveids un vecumam piemērota kosmētikas līdzekļu izvēle dos labus rezultātus. Viens no efektīvākajiem paņēmieniem ir piemērotas un kvalitatīvas kosmētikas izvēle. Tāpēc ir jāzina, kuras kosmētisko līdzekļu sastāvdaļas ir vajadzīgas ādai, kas zaudējusi elastību. Svarīgi ir iegādāties kosmētiku, pirms tam noskaidrojot, kāds ir tās sastāvs, un vai tas ir piemērots attiecīgajam ādas tipam.
Pēdējā laika atklājums ir krēmi, kas izlīdzina sīkās mīmikas grumbiņas.

Palīgs ādai – kalogēns, elastīns, ceramīdī
Kolagēns nodrošina dziļu ādas mitrināšanu. Tas spēj labi piesaistīt ūdeni un nodrošināt labu ādas izskatu. Elastīns ir svarīgs proteīns. Tā uzdevums ir ādas saraušanās un izstiepšanās spēju saglabāšana. Ar vecumu elastīna šķiedras kļūst biezākas un zaudē saraušanās un izstiepšanās spējas, kas rada mitruma un elastības zudumu.
Vēl kosmētiskajos līdzekļos izmanto ceramīdus, kas pastiprina saites starp ādas šūnām, un āda izskatās elastīga, pietiekami mitra un gluda.

GATINEAU iesaka:

AGE BENEFIT INTEGRAL REGENERATING CREAM

P 15ml Soin re¦üge¦üne¦ürant inte¦ügral yeux 7221215000Krēms nobriedušai ādai, kas darbojas šūnu līmenī,  ar ādas atjaunojošu un izlīdzinošu iedarbību. Aizkavē ādas novecošanās procesu, izlīdzina nevienmērīgas pigmentācijas. Sastāvā esošā hialuronskābe un keramīdi mitrina  un aizsargā, bet kalcijs stiprina ādu. Darbojas pret brīvo radikāļu nelabvēlīgo ietekmi.

 

Lietošana: uzklāt no rīta un vakarā uz sejas un kakla ādas.

Tilpums: 50 ml

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on October 25, 2016 by in Kosmētika, Skaistumkopšana and tagged , .
%d bloggers like this: