GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Sausa ķermeņa āda, ko darīt?

Ķermeņa krēmi un losjoni novērš ādas sausumu un kairinājuma rašanos. Satur mitrinošus komponentus. Viegli uzklājami un ātri iesūcas, neatstājot spīduma vai taukainus pleķus. 

Šie produkti ir ideāli lietošanai rudenī pēc vasaras sezonas.

Bet pietiekami bieži sausa āda rodas tāpēc, ka rudenī sākam valkāt sintētiskus apģērbus un apavus, kuros āda neelpo. Dažās ķermeņa daļās (uz apakšstilbiem, papēžiem, elkoņiem u. c.) āda ir ļoti sausa. Rudenī un ziemā ķermeņa āda nesaņem pietiekami daudz barības vielu, rezultātā tā ir sausāka nekā siltā, patīkamā laikā. Arī sejas ādu sausu un jutīgu padara laika apstākļi — vējš un aukstums ziemā, saule un karstums vasarā. Jo vairāk darbojas šādu nosacīti kaitīgu faktoru, jo vairāk jārūpējas par savu ādu.

Ieteikumi

Vismaz reizi dienā pēc dušas ir jāizmanto ādas kopšanas līdzekļi, kas jāizvēlas atkarībā no ādas tipa. Jo sausāka āda, jo treknākam jābūt kopšanas līdzeklim.

Preparāti, kuri domāti ļoti sausai ādai, satur ne tikai vairāk lipīdu, bet arī aktīvas vielas, piemēram, karbamīdu vai urea, kas nodrošina optimālu mitruma līmeni ādas dziļumā.

Jutīgai ādai labāk patīk nevis blīvi krēmi, bet šķidrāki losjoni, jo tos var uzklāt, mehāniski nekairinot ādu. Arī pēc mazgāšanās jutīga āda nav jāberž, labāk to maigi nosusināt ar frotē dvieli un tūlīt lietot atbilstošu ķermeņa kopšanas līdzekli.

 

Gatineau iesaka:

BODY LOTION WITH A.H.A.

AHA ķerme31Foxy9MDuL._SS500_ņa losjons ar vieglu tekstūru un maigu konsistenci, kas ir piemērots visiem ādas tipiem, īpāši sausai ādai. Losjons intensīvi mitrina un mīkstina sausu un iekaisušu ādu.

Ātri absorbējošs, formula satur AHA skābes, kas tiek iegūtas no pasifloras augļiem, mitrina un papildina ādu. Turklāt ādu mīkstinošs komplekss palīdz atjaunot šūnas un uzlabo ādas elastību, lai jūsu āda atgūtu tonusu un kļūtu zīdaini gluda. Losjons ar vieglu vieglu, svaigu aromātu.

Lietošana: Uzklāt katru dienu uz visa ķermeņa pēc vannas vai dušas.

Tilpums: 400ml

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: