GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Burvju feja – hialuronskābe

Hialuronskābes nozīme sievišķās pievilcības saglabāšanā ir milzīga. No tās tiek gaidīti brīnumi – zinātniski pamatoti, praksē apstiprināti un ilgstošas iedarbības.

Hialuronskābe ir dabiska audu sastāvdaļa. To izstrādā šūnas – fibroblasti, tā uztur mitruma līmeni epidermā un amorfas dermā. Jo vairāk samazinās fibroblastu spēja sintezēt hialuronskābi, jo ādas elastība vairāk samazinās, pasliktinās tās tekstūra, pazūd jauneklīgās formas, parādās krunciņas un grumbas… Īpaši aktīvi šāds novecošanās scenārijs sāk realizēties pēc 40 gadu vecuma, līdz šai hronoloģiskai robežai hialuronskābes rezerves var uzskatīt par pietiekoši stabilām.Hialuronskābi izmanto arī dažādu estētisko procedūru sagatavošanās periodā un rehabilitācijas periodā pēc tām.

Hialuronskābes vērtīgās funkcijas

Cilvēka ādā hialuronskābe saista lielu ūdens daudzumu – viena molekula var saistīt 1000 73288_388molekulu ūdens. Otrkārt, hialuronskābe veido ādā gelu struktūru. “Šūnas un audi nesalīp viens ar otru, tiem ir normāla vide dzīvības procesiem. Hialuronskābes ietekmē aizplūst visi toksīni, pazūd brīvie radikāļi, veidojas jauni sīkie kapilāri, sintezējas daudzas ādai nepieciešamas vielas.” Īpašas ādas šūnas ir fibroblasti. Ja ādā ir pietiekami hialuronskābes, tad fibroblasti paši sāk sintezēt savu hialuronskābi. Ja tās trūkst, tad to ievada organismā, un rezultātā rodas dubults skaistuma efekts, jo darbojas gan pašu izstrādātā, gan ievadītā. Finālā atveseļojas ādas vide, uzlabojas vielmaiņas process, āda kļūst gludāka, tvirtāka un sārtāka. Hialuronskābe piešķir ādai tilpumu, neizmainot sejas vaibstus.

Rūpes par ādas kopšanu

Tajā brīdī, kad cilvēks pamana, ka viņam trūkst hialuronskābes, ir derīgi to atjaunot ar krēmu vai injekciju palīdzību. “Ja āda ir tvirta, tiek mitrināta, izskats ir labs, tad nav vajadzīgs uzņemt hialuronskābi. Tiklīdz rodas problēmas ādā, jāsāk aizdomāties, vai tikai tai nav vajadzīga hialuronskābe. Tas ir atkarīgs individuāli – ir cilvēki, kam 40 gados ir lieliska āda. Taču parasti no 35 gadu vecuma jāsāk domāt par to, kā novērst pirmās novecošanās pazīmes.”

Kosmetoloģi iesaka profilaktiskā nolūkā pirmām kārtām rūpēties par ādas kopšanu. Tas nozīmē arī regulēt saules ietekmi un rūpēties par to, lai no organisma tiktu izvadīti toksīni un sakārtota tā iekšējā vide. “Cilvēki pārāk maz domā par to, cik daudz ūdens dzer, kāds tas ir, ko viņi ēd un tamlīdzīgi. Ja organisms ir piešlakots, netīrs, pilns ar toksīniem, tad no ārpuses tas nevar būt skaists vai arī tāds būs tikai īslaicīgi.”

Informācijas avoti: https://intensa.pro ; http://nra.lv

Gatineau iesaka:

high hydration cream-mask

 

AQUAMEMORY HIGH HYDRATION CREAM-MASK

Mitrinoša krēmveida maska dehidrētai ādai. Sastāvā esošā tīrā hialuronskābe, fenheļa un brūnās aļģes ekstrakti pastiprina ādas mitruma līmeni un nodrošina tūlītēju un intensīvu mitrināšanu. Izlīdzina sausuma krunciņas un aizsargā ādu no pāragras novecošanas.

 

 

 

 


75ml_Futur_Plus_Masque_007900

MELATOGENINE FUTUR PLUS RADIANCE MASK

Pretgrumbu maska.  Maska satur kalogēnu un hialuronskābi. Bagātīgā, krēmveida maska ātri izlīdzina grumbiņas, ideāli piemērota klāšanai ap acīm. Nesatur parabēnus un silikonu. Sejas krunciņas ir izlīdzinātas un āda atgūst sejas mirdzumu. Sastāvā esošaisMelatogenine komplekss paildzina šūnu dzīvības ilgumu. Ieteicams sievietēm no 30 gadiem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: