GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

3 soļi ādas mitrināšanā

1.Lietojam skrubi!

Lai savu sejas ādu mitrinātu un atjaunotu, vislabāk, ja vispirms, vienu vai divas reizes nedēļā pirms intensīvo mitrinošo līdzekļu izmantošanas, tiktu lietots skrubis.

Tas ādu atbrīvos atmirušajām šūnām un visi pēc tam lietojamie mitrinošie līdzekļi labāk
uzsūksies!

Ja izvēlamies mājas apstākļos gatavotu skrubi, svarīgi, lai tā daļiņas būtu mazas – tās nedrīkst būt rupjas.

Jutīgas un kuperozas ādas (āda, uz kuras ir redzami paplašināti virspusējie kapilāri) īpašniecēm noteikti jāievēro ļoti saudzīga un maiga attīrīšana un skrubju lietošana.PEELINGEXPERT

2.Serumi

Pavasara un rudens sezonā – tātad divreiz gadā – noteikti būtu ieteicams lietot intensīvāku mitrinošo līdzekli – serumu! Tie ir dažādi – gan šķidrā, gan gēla formā.

Serumu jāuzklāj uz tīras sejas ādas pēc tam, kad tā ir noskrubēta.

Pāris pilienu seruma uzklāj vai nu uz visas sejas, izņemot acu zonu, vai arī acu rajonā. Tas parasti ir norādīts uz produkta marķējuma!

Tad to viegli iemasē ādā un pēc tam serumam uzklājam mitrinošo krēmu.

3.Izvēlamies piemērotu mitrinošo krēmu

Mitrinošais krēms, tāpat kā serums, būtu jāizvēlas, atbilstoši ādas tipam un vecumam.

Jaunākas sejas ādas kopšanai var izvēlēties vieglākas konsistences – mitrinošu, vitamīnus un antioksidantus saturošu krēmu.

eczema-how-to-use-moisturisers-and-topical-steroids-pic

Savukārt vecākas sejas ādas kopšanai, kurai varbūt jau ir arī kādas noteiktas problēmas, piemēram, pigmentācija, kuperoze, vai tonusa zudums – vajadzētu izvēlēties krēmu, kas speciāli paredzēts noteiktās problēmas mazināšanai!

Kombinētai, taukainai ādai pavasarī var izvēlēties želeju, vieglu fluīdu vai emulsiju. Ja uz produkta ir norādīts vārds „emulsija” vai „fluīds”, zini – tas vienmēr liecina par to, ka produkts būs vieglākas konsistences, ar mazāku eļļas saturu!

Tātad galvenie atslēgas vārdi sejas ādas kopšanai produktu izvēlē ir: „mitrinošs krēms”, „atbilstošs ādas tipam”, „atbilstošs vecumam” un „piemērots konkrētai problēmai”.

Informācijas avots: http://www.sieviesuklubs.lv/

Gatineau iesaka:

high hydration cream-mask

AQUAMEMORY HIGH HYDRATION CREAM-MASK

Mitrinoša krēmveida maska dehidrētai ādai. Sastāvā esošā tīrā hialuronskābe, fenheļa un brūnās aļģes ekstrakti pastiprina ādas mitruma līmeni un nodrošina tūlītēju un intensīvu mitrināšanu. Izlīdzina sausuma krunciņas un aizsargā ādu no pāragras novecošanas.

Lietošana: uzklāt uz sejas, kakla ādas un ap acīm, ļaut iedarboties 10 minūtes, noskalot ar ūdeni. Lietot 2-3 reizes nedēļā. Intensīvai sējas kopšanai, pirms gulētiešanas masku uzklāt plānā slānī un atstāt uz nakti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: