GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Lieliski iemesli sadraudzēties ar lecamauklu

rope.2

Jā, jā, šī vienkāršā lieta – lecamaukla, prasmīgi lietota kopā ar lielisku kosmētiku sniedz nudien daudz prieka! Labs garastāvoklis un laba pašsajūta ir lieliska piedeva jebkurai kosmētiskai procedūrai! To apliecinās gan slavenības, kas izskatās lieliski, piemēram, Bejonsī vai Misija Eliota, gan viņu treneri.

Ar lecamauklu var lekt neatkarīgi no iepriekšējās fiziskās sagatavotības. Un vienmēr var arī palielināt slodzi vai sarežģītības pakāpi. Ja esat iesācēja, profesionāļi iesaka sākt ar piecu minūšu ilgu nodarbību, to katru reizi pagarinot par pāris minūtēm. Un ir tik daudz veidu, kā padarīt šo nodarbi aizraujošu! Mazs papildus prieciņš noteikti būs modernās lecamauklas, kas skaita lēcienus, nodedzinātās kalorijas un sportojot pavadīto laiku pašas vingrotājas vietā.

Lēkšana ar lecamauklu nostiprina sirdsdarbību, ir lielisks kardiotreniņš, kas uzlabo koordināciju, izturību, ātrumu, veiklību, muskuļi kļūst stingrāki un spēcīgāki, tiek zaudēti liekie kilogrami!

Turklāt lecamaukla ir ļoti viegli pārvietojams sportošanas piederums – to varam paņemt līdzi pastaigā uz pludmali, dodoties komandējumā, kad nopietnāka aprīkojuma līdzņemšana ir neiespējama.

Iesākumā izmēģiniet šo. Tas neaizņems daudz laika – maksimums 7 līdz 9 minūtes. Bet kāds prieks un lepnums par sevi! Un jauna sarunu tēma ar draudzenēm: cik labi izskatās jūsu kājas pēc nelielas sporta nodarbības, īpaši, ja esat lietojusi Gatineau ķermeņa losjonu ar augļskābēm.

  1. Sāciet ar 1 minūti vienkāršas lēkāšanas.
  2. 5 – 7 minūšu laikā ik pa brīdim  30 sekundes palēkājat tā pamatīgāk, raujot ceļus uz augšu.
  3. Nobeigumā atkal vienkārši vienu minūti palēkājiet.

Pārliecinājām?

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on March 23, 2016 by in Uncategorized.
%d bloggers like this: