GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kā izvēlēties piemērotāko tonālo krēmu

Aukstajā laikā ādu no sala ietekmes labi pasargā tonālais krēms vai pūderis. Skaidrojam, kā kā orientēties tonālo krēmu klāstā un atrast sev piemērotāko.

Atbilstošs ādas tipam
Ja āda nav problemātiska, tai vispiemērotākais ir viegls tonālais krēms, ko dēvē arī par fluīdu. Tas ir šķidrs, gluds, viegli klājas un ir vairāk caurspīdīgs nekā matēts. Tas der arī taukainai ādai ar noteikumu, ja sastāvā nav eļļas, jo tā var veicināt pumpu veidošanos. Sievietēm, kam ir taukaina āda, dermatoloģe tonālā krēma vietā ikdienā rekomendē lietot pūderi, kas veiksmīgi novērš ādas spīdēšanu. Savukārt sausai sejas ādai ieteicams eļļains tonālais krēms. Ja nepieciešams nomaskēt pumpas, vasarraibumus vai noņemt akcentu no kādas dzimumzīmes un āda ir sausa vai kombinēta, ieteicams lietot biezākas konsistences tonālo krēmu vai pūderkrēmu.

Kā atrast piemērotu toni?
Lai piemeklētu sev piemērotu tonālā krēma toni, jāapbruņojas ar pacietību. Visbiežāk pieļautā kļūda ir paraudziņa klāšana uz 03-tonalierokas, kur āda ir krietni gaišāka par sejas ādu. Īstais tonālā krēma tonis ir mazliet tumšāks par kaklu un mazliet gaišāks par degunu, tāpēc tonālā krēma paraudziņu klāj uz zoda. Atceries, ka apgaismojums veikalos atšķiras no dienas gaismas, tāpēc izraudzīto tonālo krēmu nepērc uzreiz. Uzklāj to uz zoda un pavēro, kā tas izskatās citā apgaismojumā. Sievietēm, kam ir gaiša āda, jāizvēlas tonālais krēms rozā tonī. Kļūda, ko sievietes bieži pieļauj, – lietojot tumšu tonālo krēmu vēlas iegūt mākslīgu sejas iedegumu, taču grims neizskatās dabisks, bet vulgārs. Iedeguma efektu var panākt ar bronzīgu vaigu sārtumu.

Ikdienā – viegli un dabiski
Lai ikdienas grims izskatītos dabisks, izvēlies vieglu tonālo krēmu, kas nav tumšāks par tavu ādas toni. Ziemā, lai pasargātu ādu no apsaldēšanas, nederēs tonālie līdzekļi uz ūdens bāzes, labāk izvēlēties matētu tonālo vai pūderkrēmu, kura sastāvā ir bišu vasks vai silikons. Ikdienas grimam piemērots arī BB krēms un putu tonālais jeb tā sauktais muss. Šos līdzekļus ir viegli uzklāt, tie ir gandrīz caurspīdīgi un neveido biezu grima kārtu. Jebkurai sievietei sejas āda nav vienādā tonī – šur tur tā ir sārtāka, pelēkāka, un ar putām, tāpat kā ar jebkuru citu tonālo līdzekli, iespējams iegūt vienmērīgu sejas ādas toni. Taču šim produktam ir daži mīnusi – tas nenomaskē pumpas, vasarraibumus un citus ādas defektus, turklāt nav ekonomiski izdevīgs pirkums – lai panāktu vēlamo efektu, vienā grima uzklāšanas reizē jāiztērē diezgan daudz putu, līdz ar to iepakojums ātri tukšojas.

Konsīlers defektu maskēšanai
Ja zem acīm ir tumši loki vai uzmetusies pumpa, to ne vienmēr var notušēt tikai ar tonālo krēmu. Izmanto konsīleru jeb korektoru. Konsīlers zaļā tonī maskē apsārtumu – pumpas un sarkanas dzimumzīmes. Ja zem acīm ir izteikti zili loki, to maskēšanai izmanto oranžas krāsas konsīleru. Ja loki nav izteikti, tos var nomaskēt, izmantojot rozā vai bēšu krāsu. Ar bēšu konsīleru, kas ir gaišāks par tonālā krēma toni, maskē arī grumbas. Kā to darīt? Uzklāj uz grumbiņas vai pumpas korektoru un ar otiņu izplūdini. Pēc tam klāj tonālo krēmu. Ja konsīlera un tonālā krēma ražotājs ir viens un tas pats, to var klāt arī pēc tonālā līdzekļa, jo to toņi ir saskanīgi un korektors nemanāmi pārklāsies pāri.

Gatineau iesaka:

30ml_Defi_Lift_tinted_ 0294-LR

DEFI LIFT 3D LIFT CARE FOUNDATION SPF10

Tonējoša emulsija ar liftinga efektu. Piedod ādai vienmērīgu nokrāsu un izveido 3 dimensiju savelkošu mikrotīklojumu uz ādas virsmas, kas nekavējoties nostiprina ādu.  Sastāvā esošais botufiks izlīdzina grumbiņas.

Pieejams vairākos toņos: ļoti gaišs, gaišs, vidējs un tumšs.

 

 

 

 

Informācijas avots: www.kasjauns.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: