GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Ādas kopšana visefektīvākā ir naktī

Mūsu ādas vielmaiņa un šūnu vairošanās notiek efektīvāk, kamēr guļam. Nakts laikā ādas šūnas atjaunojas līdz pat astoņām reizēm ātrāk nekā dienā.

Dienas laikā mūsu āda ieņem aizsargpozīciju un neuzņem tik daudz aktīvās vielas no krēmiem kā nakts laikā. Dienā āda FSCImg11_0pretojas temperatūras svārstībām, baktērijām, ultravioletajam starojumam un citiem faktoriem. Tādēļ arī jāatceras vakarā notīrīt sejas ādu, lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku un netīrumus, kas uzkrājušies dienas laikā. Tomēr pēc tīrīšanas mūsu āda zaudē arī vielas, kas ir tai labvēlīgas. Tāpēc nakts ir īstais laiks, lai veicinātu un stimulētu ādas funkcijas, kā arī dziedētu nelielas traumas. Īpaši svarīgi to atcerēties sievietēm ar nobriedušu ādu. Naktī āda maksimāli intensificē visus savus pretnovecošanās un atjaunošanās mehānismus, tāpēc to stimulēšana ar atbilstošiem nakts ādas kopšanas līdzekļiem ir zinātniski pierādīta kā īpaši efektīva.

Jāzina, ka līdz ar novecošanos āda kļūst plānāka un trauslāka, palielinās grumbiņu skaits. Galvenokārt tas notiek tādēļ, ka
palēninās šūnu dalīšanās, samazinās kolagēna un elastīna ražošana, turpretī šūnu noārdīšanās process kļūst intensīvāks. Aizsargbarjeras, kas sargā ādu no ultravioletā starojuma, kaitīgajām vielām un mitruma zuduma, kļūst caurlaidīgākas, tādēļ pastāv daudz lielāka ādas bojājumu rašanās iespēja. Āda ražo mazāk sviedru un taukskābju, kas ir svarīgi ādas aizsardzībai un mitruma saglabāšanai. Taču, stimulējot ādas šūnas, iespējams daļēji aizkavēt novecošanās procesu un veicināt kolagēna ražošanu. Svarīgo vielu sintēzi ādā var stimulēt ar krēmu palīdzību, kuru sastāvā ir stimulējošs komplekss no polipeptīdiem un skin-ageingrauga ekstrakta. Tikpat svarīgi ir stimulēt epidermas (ādas virskārtas) šūnu atjaunošanos. Dermatoloģe piebilst, ka nobriedušas ādas atjaunošanās process norit lēnāk, un īstais laiks, kad veicināt atjaunošanās procesu, stimulējot ādas funkcijas un dziedējot nelielas traumas, ir tieši naktī.

Novecošanas redzamās pazīmes ir sausums, bālums, jutīgums, elastības un tvirtuma mazināšanās, pigmentu plankumu parādīšanās un poru paplašināšanās. Tādēļ visi pretnovecošanās produkti iedarbojas ne vien uz redzamajām pārmaiņām, bet novērš arī jaunu novecošanās pazīmju parādīšanos.Kamēr dienas krēmi aizsargā ādu no ārējās vides ietekmes, koncentrētais nakts krēms stimulē un stiprina novecojušu ādu.

Gatineau iesaka:

15ml_Age_Benefit_conc_ 025300_

 

AGE BENEFIT NIGHT ELIXIR

Šūnu atjaunojošs eliksīrs, kas darbojas kopā ar ādas hronobioloģisko ritmu, lai intensīvi atjaunotu ādu tajā laikā, kad tā ir visuzņēmīgākā.

Krunciņas tiek izlīdzinātas, āda kļūst stingrāka un atgūst jauneklīgāku izskatu. Sastāvā esošā hialuronskābe mitrina un kalcijs stiprina sejas ādu.

 

 

 

Informācijas avots: http://nra.lv/

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: