GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

5 padomi jaunavīgam un starojošam izskatam!

Kosmētika ir lieliska, kad runa ir par skaistā izcelšanu mūsu sejā. Uzzini svarīgākos ieteikumus par grima tehnikām, tekstūrām un krāsām, kas palīdzēs tev jebkurā pasākumā izskatīties jaunavīgai un starojošai.

VIEGLAS TEKSTŪRAS BĀZE
Mums novecojot, āda mēdz kļūt pelēcīga un nevienmērīga, tādēļ izvēlies tonālo krēmu, kas izgaismo ādu un sniedz tai labu pārklājumu. Izvairies no pārlieku bieza tonālā krēma, kas var sakrāties ādas rieviņās un akcentēt krunciņas. Viegls tonālais krēms palīdzēs izlīdzināt tavu sejas toni. Uzklāj konsīleru uz problēmzonām, kā arī zem acīm, lai izgaismotu savu skatienu.

 

VAIGU SĀRTUMS

Sārtums spēj atdzīvināt seju un piešķirt tai veselīgu mirdzumu. Uzklāj krēmveida vaigu sārtumu uz vaigu kaulu augstākā punkta, lai izgaismotu savu seju. Sārtums ar mirdzumiem atstaros gaismu, novēršot uzmanību no ādas defektiem vai problēmzonām.
IZTEIKSMĪGAS ACIS
Āda acu zonā ir pirmā, kas signalizē par pirmajām novecošanās pazīmēm, tādēļ ir vērts pievērst uzmanību šīs zonas kopšanai un dekoratīvās kosmētikas izvēlei. Izvēlies maiga toņa matētas acu ēnas un uzklāj tās uz visa plakstiņa, lai piešķirtu skatienam dziļumu. Lai vizuāli paceltu plakstiņus, izmanto skropstu atliecēju un kuplinošo skropstu tušu.

BIEZĀKAS UZACIS 
Uzacis ierāmē seju un ir ļoti svarīgas skaista koptēla radīšanā. Lai padarītu uzacis biezākas, vari izmantot komplektus uzacu kontūrēšanai. Nobeigumā uzklāj uzacu želeju, kas nofiksēs uzacu matiņus. Vari izmantot arī acu zīmuli savu dabīgo matu tonī, lai vieglām līnijām iekrāsotu savas uzacis.

PILNĪGAS LŪPAS 
Ar vecumu lūpas kļūst plānākas. Izvairies no lūpu kontūrzīmuļiem un matētām lūpu krāsām, kas padara lūpas vizuāli mazākas. Izmanto lūpu spīdumus ar atstarojošajām daļiņām, lai vizuāli padarītu lūpas apjomīgākas un pilnīgākas. Izvēlies koraļļu un sarkanīgos toņus, kas piestāv gandrīz visiem ādas toņiem. Izvairies no ļoti tumšām lūpu krāsām, kas lūpas padara plānākās un mēdz padarīt lūpu krāsas nēsātāju vizuāli vecāku.

 

Gatineau iesaka:

30ml_Defi_Lift_tinted_ 0294-LR

 

 

DEFI LIFT 3D LIFT CARE FOUNDATION SPF10
Tonējoša emulsija ar liftinga efektu. Piedod ādai vienmērīgu nokrāsu un izveido 3 dimensiju savelkošu mikrotīklojumu uz ādas virsmas, kas nekavējoties nostiprina ādu.  Sastāvā esošais botufiks izlīdzina grumbiņas.

 

 

 

Informācijas avots: http://lv.oriflame.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: