GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Skaistuma padomi, kā bez stresa saposties randiņam

Ja randiņu, īpaši pirmo, esi atlikusi uz brīvdienām, tad skaistumkopšanas procedūras jāsāk jau pirmdien! Tā bez trakas steigas paspēsi visu uzfrišināt un X-dienā izskatīties perfekti.

Pirmdiena
Pedikīrs
Kāpēc šodien? Šīs procedūras efekts ir visilgstošākais. Izmēģini aparātpedikīru. Tas aizņems daudz mazāk laika nekā
klasiskais, un rezultāti tevi iepriecinās. Ja baidies, ka līdz brīvdienām laka nolups, nagu krāsošanu vari atlikt uz nedēļas vidu, piemēram, ceturtdienu.

Otrdiena
Ķermeņa pīlings
Kāpēc šodien? Ja esi ieplānojusi lietot pašiedeguma krēmu, labāku efektu panāksi, ādu iepriekš sagatavojot. Attīrot to no atmirušajām šūnām, nodrošināsi līdzekļa vienmērīgu pārklājumu. Īpašu uzmanību pievērs elkoņiem, ceļgaliem, pēdām un plaukstām.
face-care
Trešdiena
Kosmetologa apmeklējums
Kāpēc šodien? Principā, ja āda nav problemātiska, to var ieplānot arī uz piektdienu. Bet poru tīrīšanu tomēr labāk veikt trīs
dienas pirms randiņa, lai pārietu šai procedūrai raksturīgais nelielais apsārtums un kairinājums. Vakarā uzklāj pašiedeguma krēmu (seju pagaidām neaiztiec). Tā līdz sestdienai tev būs iespēja koriģēt izveidojušās švīkas un pleķus.

Ceturtdiena
Vaksācija
Kāpēc šodien? Ja uztaisīsi ātrāk, āda, protams, vēl būs gluda, taču jau parādīsies daži matiņi, kas pirms randiņa būs jāizrauj ar pinceti. Veicot vaksāciju divas dienas pirms tikšanās ar sapņu princi, āda būs pilnīgi gluda, un pāries arī kairinājums.

Piektdiena
Manikīrs un uzacu korekcija a-getting_ready_for_a_party-1548907
Kāpēc šodien? Atstājam šīs procedūras uz pēdējo dienu, jo tām ir visīsākais efekts. Citādi nagu laka var nolupt, bet uzacis
atkal jārausta pēc divām, trim dienām.

X-diena!
Beidzot tā ir klāt! Tev atliek tikai izveidot frizūru un uzkrāsoties. Un tagad iedomājies, kā tu plosītos, ja visu ieplānotu uz pēdējo dienu?!

 

Gatineau īpaši iesaka lietot vienu no 7 dienu intensīviem kursiem

RENEW 7 LASER

Pretgrumbu serums, 7 dienu intensīvs kurss.  Izlīdzina krunciņas un piepilda tās no iekšienes, stimulē epidermas šūnas. Piešķir ādai tvirtumu. Augļskābes veicina mikro pīlingu.

RENEW 7 DETOX

Intensīva emulsija, kas attīra ādu no toksīniem un cīnās pret stresa pēdām, 7 dienu intensīvs kurss. Emulsija ar detoksīnu, kas izvada toksīnus un brīvos radikāļus. Āda ir izlīdzināta, atsvaidzināta un mirdzoša.

Renew-7-detox-Gatineau-2

Informācijas avots: http://www.kasjauns.lv/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: