GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kā saglabāt savas ādas jaunību pēc 30 gadiem

30 gadi – tas ir vecums, kad jaunība pāriet, bet sieviete joprojām jūtas jauna, enerģiska un dzīvespriecīga. Un mēs, protams, gribam, lai arī mūsu ārējais izskats atspoguļotu mūsu iekšējo stāvokli, un skatāmies spogulī ar jautājumu – vai esmu mīļa, vai skaista, vai izskatos jauna un pievilcīga. Un tāpēc mēs jums pateiksim priekšā, kā saglabāt skaistumu un savas ādas jaunību pēc 30 gadiem.

Pirmais ar ko ir jāsāk – par hormoniem sievietes dzīvē un to nozīmīgumu ādai. Sievietes āda ir radīta tā, ka visas dzīves laikā tā pārdzīvo dažādus hormonālos procesus, tāpēc mēs varam izskatīties labāk nekā šā vecuma vīrieši. Tomēr hormonu metabolisms ir saistīts ar vispārējo sievietes stāvokli – tās veselību, uzturu, apmierinātību dzīvē, un, ja ir kaut kādas problēmas, jau ap trīsdesmit gadiem vielmaiņas aktivitāte samazinās, bet ādas stāvoklis pasliktinās. Secinājums vajag hormonus!.

Ko darīt? Ja sāksi lietot hormonālos krēmus, pāriet uz ādas barošanas vieglākiem variantiem diez vai izdosies, uzreiz parādīsies grumbas. Izeja ir lietojot fitoestrogēnus, tie ir augu izcelsmes hormoni. Tos var atrast sojā, vīnogās, granātābolā, aktīvi iekļaujiet šos produktus savā ēdienkartē un saņemiet teicamus fitohormonus. Daudz fitohormonu ir apiņos, nopērciet tos aptiekā, uzlejiet kā tēju vai sīki samaliet kafijas dzirnaviņās un pa pus tējkarotei pulvera pievienojiet savā sejas maskā. Vēl viens labs variants – gatavojiet maskas no eļļām, fitoestrogēnu ir daudz olīvu, sojas, kukurūzas eļļā, aptiekās var nopirkt lielisku kvieša dīgļu eļļu.

Screen Shot 2014-08-25 at 1.48.03 PM

Otrais punkts skaistuma saglabāšanai – antioksidanti. Ar vecumu organismā rodas vairāk brīvo radikāļu, kuri negatīvi iespaido ādas stāvokli. Ar tiem vajag cīnīties, un pats vienkāršākais veids gan ādai, gan vispārējai pašsajūtai un figūrai – dzert zaļo tēju, kas izvada radikāļus. Turklāt eksistē liels ekstraktu daudzums, piemēram, ginkas bilobas ekstrakts, tie paši produkti – soja un zaļā tēja, zaļās vīnogas, ēteriskas rozmarīna eļļas, atrast tās vienkārši, pielietot vēl vienkāršāk, bet efekts ir milzīgs.

Trešais punkts – ādas mitrināšana. Ar laiku, ādas aizsardzības barjera kļūst plānāka, un mitrums no ādas iztvaiko daudz ātrāk. Pievērsiet uzmanību mitrinošajām mājas maskām un ieklausieties slavenajās modelēs, kuras dzer dienā, minimums, divus litrus tīra ūdens. Protams, jums palīdzēs arī mitrinošie krēmi. Plus speciālisti iesaka izvairīties kosmētikas lietošanas, kura var kairināt ādu – rupji pīlingi, līdzekļi ādas attīrīšanai un vispār viss, kas satur virspusēji-aktīvas vielas.

Un pēdējais, ko noteikti vajag atzīmēt – imunostimulācijas svarīgums. Mūsu organisms ir veidots tā, ka visus spēkus tas vispirms atdod iekšējiem orgāniem, un ja ar veselību nav labi, imunitāte atslābst, un diez vai jūs izskatīsieties jauna un skaista. Paaugstināt savu tonusu, stiprināt imunitāti palīdzēs arī aplaistīšanās ar dzestru ūdeni (vai kontrastainu dušu), nodarbošanās ar fiziskām slodzēm, žeņšeņa saknes uzlējums. Ir arī imūnsistēmu stimulējošā kosmētika, kuras sastāvā var būt Aloe vera, raugu ekstrakts.

Esiet jaunas un skaistas!

Informācijas avots: http://www.kleoo.lv/

Gatineau iesaka:

Melato_AOX_creamMELATOGENINE ESSENTIAL SKIN CORRECTOR

Krēms sejai ar grumbiņu koriģējošu iedarbību. Sastāvā esošais Melatogenine komplekss paildzina šūnu dzīvības ilgumu, bet antioksidanti darbojas, lai aizsargātu ādu no pāragras novecošanas, samazinātu grumbiņas un atjaunotu ādas elasticitāti. Probiotiķi darbojas pret brīvajiem radikāļiem un atjauno ādas dabīgo mirdzumu. Hialuronskābe mitrina ādu un samazina grumbiņu rašanos. Ieteicams sievietēm no 30 gadiem.

 

50ml_Perfect_Design_cream_015500_

DEFI LIFT 3D PERFECT DESIGN REDEFINING PERFORMANCE CREAM

Pretgrumbu krēms sejai ar liftinga iedarbību.  Sastāvā esošais Volulift komplekss atjauno sejas kontūru, nostiprina to, piepildot noslīdējušās sejas kontūras ar hialuronskābi. Densilift un Orgalift nostiprinošais komplekss padara ādu blīvāku, tādā veidā nostiprinot to. Peptilift komplekss veic tūlītēju ādas nostiprināšanu. A, E, F vitamīnu komplekss un alantoīns darbojas pret brīvajiem radikāļiem un stimulē šūnu atjaunošanos.  Āda kļūst stingrāka, mitrināta un atgūst savu jauneklīgo izskatu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: