GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Uzpampums un spilventiņi zem acīm

Daudzus cilvēkus nomoka tāda parādība kā pampums un spilventiņi jeb maisiņi zem acīm. Šis uzpampums bieži vien ir saistīts ar konkrētās personas sejas anatomiju. Taču nereti uzpampuma cēlonis ir kāds no sekojošiem:

  • Sirds vai asinsvadu slimības;
  • Nieru mazspēja;
  • Pārlieka šķidruma un sāļu produktu lietošana pirms miega;
  • Nervozitāte;
  • Alerģijas;
  • Hormonālās svara izmaiņas.

Tādējādi, ja parādās uzpampums zem acs līnijas pirmkārt vajadzētu pārbaudīt veselību.  Iesaku griezties pie ģimenes ārsta un tad pie speciālista. Novēršot attiecīgās veselības problēmas, problēma ar „spilventiņiem” atkritīs pati par Healthcare-111sevi.

Savukārt, ja esiet pārliecināti, ka ar veselību viss kārtībā, bet uzpampums zem acīm nepazūd, jāpadomā, kas jūsu patreizējā dzīvesveidā var kļūt par to cēloni.

Nevienam nav noslēpums, ka ikdienā jāizdzer līdz pat 2 litri ūdens. Taču tas ir veselīgi tikai tad, ja tik pat tiek izvadīts laukā. Ja tas nenotiek, tad atkal jānoskaidro iemesls. Iespējams jāatsakās no sāļas un asas pārtikas lietošanas uzturā. Kā arī atcerieties lielāko šķidruma daudzumu izdzert pa dienu, nevis vakarā pirms miega.

Tāpat arī nevajag aizmirst, ka vakarā izdzertā alkohola daudzums iespējams atspoguļosies jūsu sejā jau nākamajā rītā. Un vēl, ja gribas sevi pažēlot un paraudāt… pirms gulēt iešanas labāk to nedarīt…

Reizēm gadās, ka kāds no kosmētiskajiem līdzekļiem var izraisīt alerģisku reakciju, kas izpaužas acu pampumā. Tādā gadījumā noderīgi ir pārskatīt, savu kosmētiku un atcerēties, kad kurš līdzeklis iegādāts, izdarot attiecīgus secinājumus.

Lai profilaktiski izvairītos no plakstiņu piepampuma centieties pārtikā izmantot produktus, kas satur vitamīnu B5. Tās ir zivis, gaļa, olas, aknas, pupas, svaigi dārzeņi (kā sparģeļi, puķu kāposti, bietes), baltās sēnes un šampinjoni. Arī piena un skābpiena produkti ir bagātīgi apveltīti ar šo vitamīnu, rieksti, kviešu dīgļi un kviešu klijas, pilngraudu maize.

Izvadīt šķidrumu no organisma palīdz tādi augļi kā arbūzs, zemenes, pētersīļi un ķirbis. Taču viss ir labs, kas ar mēru.

Lietojiet atvēsinošas kompreses acīm, piemēram no salvijas, diļļu unUltimate-Eye-Care-Tips4-590x243 kumelītes novārījuma, ko izmantojot vates tamponus uzliek uz acīm un atstāj uz 10 minūtēm. Svaigu gurķu maska – tā ir recepte ko izmantoja arī mūsu vecmāmiņas, tagad kļuvusi par klasiku. Melnās vai zaļās tējas maisiņi atradīsies gadrīz jebkurā mājā. Var pamēģināt arī speciālās želejveida atvēsinošās maskas un atvēsinošos plāksterus piepampušai ādai ap acīm.


 

Ar punktojošām kustībām var uzklāt dažādus specializētos krēmus un želejas. Labas atsauksmes ir par Sisley, Chanel un mūsu pašu Madaras želejām ādai ap acīm. Var piemeklēt krēmus ar atvēsinošu efektu. Želejas parasti paredzētas lietošanai no rīta, krēmi uz nakti. Lai krēms labāk un ātrāk uzsūktos, pirms tam ādu var samitrināt ar vates tamponu.

Mēdz gadīties, ka par uzpampuma cēloni ir bijis arī pirms miega nepareizi uzklāts acu krēms.

  1. Krēmu nedrīkst lietot pirms pašas gulēt iešanas, tas jādara vismaz pus stundu pirms miega.
  2. Ja krēms tiks uzlikts līdz pat skropstai un tādējādi nokļūs acīs, iespējams, ka no rīta acis būs vēl vairāk aizpampušas. Krēmu vajadzētu uzklāt izmantojot rokas zeltneša pirkstu (jo tas ir visvājākais) ar pliķējošām kustībām, un piecas minūtes pēc uzklāšanas visu lieko ar salvetīti jānoņem.

Informācijas avots: http://3ade.lv/

Gatineau iesaka:

 

15ml_Aquamemory_eye_rollon_023400-LR

AQUAMEMORY MOISTURE REPLENISH EYE ROLL-ON

Viegls fluīds, kas dziļi mitrina sausās acu kontūras un mazina tumšos lokus. Tā  sastāvā esošā hialuronskābe, brūno aļģu un fenheļu ekstrakti izteikti mitrina sejas ādas virskārstu. Antioksidantu komplekss aizsargā ādu no brīvo radikāļu nelabvēlīgās ietekmes, bet sarkano aļģu ekstrakts stimulē mikrocirkulāciju un noņem tūsku.Lietošana: uzklāt no rīta un vakarā ap acu kontūrām ar apļveida kustībām, viegli iemasējot ar bumbiņu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: