GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kosmetologi iesaka – sejas ādas tīrīšana

Rūpes par ādu sākas ar tās tīrīšanu. Ja sejas āda netiek attīrīta, nevar cerēt, ka sejas āda izskatīsies veselīga un skaista. Sejas ādas kosmētiskā vai mehāniskā tīrīšana ir ieteicama vismaz reizi trijos mēnešos. To vienmēr var izdarīt ar dabīgiem līdzekļiem — skrubjiem un pīlingiem, kuru sastāvā ir enzīmi vai augļskābes, kā arī mehāniskā veidā ar dažādām sukām, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem.face mask  Andrey Kiselev 14586136

Mehāniskā tīrīšana atbrīvo ādas epitēlija pārragojušās šūnas ar dažādām sukām, kas izgatavotas no dabiskiem materiāliem. Atmirušās ādas šūnas nolobās, pazūd ādas pelēcīgums, samazinās grumbas un sadzīst rētas.

Enzīmu pīlings nozīmē ādas attīrīšanu ar olbaltumvielu palīdzību. Enzīmi sašķeļ saikni starp atmirušajām ādas šūnām, dziļi attīrot ādu.

Augļskābju pīlings iedarbojas uz ādas virsējiem un vidējiem slāņiem ar dažādām skābēm. Visbiežāk tiek izmantotas organiskās skābes, iegūtas no augļiem, — pienskābe, vīnogu un citas. Vispirms uz ādas tiek uzklāta glikoskābe, bet pēc tās neitralizācijas — speciāli koncentrāti un krēmi, kas nodrošina ādas reģenerāciju. Pīlinga rezultātā uzlabojas ādas mikrocirkulācija, āda ātri tiek mitrināta. Paralēli aktivizējas kalogēna iedarbība un āda kļūst elastīga.

Līdzekļi, kas paredzēti dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, nesatur skābes, taču to sastāvā ir aktīvas vielas, kas šķīdina uz ādas esošos netīrumus, nebojājot ādas hidrolipīdu aizsargslāni. Tie palīdz efektīvi attīrīt ādas šūnas no kosmētikas, kas dienas gaitā uzkrājas uz ādas kopā ar putekļiem un netīrumiem.

face-water-cleanse

Sejas ādas tīrīšana dažādiem ādas tipiem

Sausa āda: Poras gandrīz nevar redzēt. Ja smaida, vaigos parādās smalkas krunciņas. Pēc mazgāšanās vai iešanas dušā āda savelkas, dienas gaitā tai vairākkārt jāuzziež krēms. Pēc 40 gadu vecuma āda kļūst sausāka. Gandrīz neredzamas poras, smaidot vaigos parādās smalkas krunciņas.

Tīrīšana: nekādā gadījumā nevajag izmantot ziepes — tās sausinās ādu vēl vairāk. Jālieto saudzējošie PH neitrālie mazgāšanas losjoni, arī barojoši attīroši pieniņi.

Taukaina āda: Deguns un piere spīd jau neilgi pēc mazgāšanās. Bieži vien ādai raksturīgas lielas poras uz deguna, tai ir tendence uz izsitumiem un pinnēm. Šis ādas tips visbiežāk sastopams jaunām sievietēm.

Tīrīšana: jārūpējas par to saudzīgi. Svarīgākais — dziļa un saudzējoša tīrīšana. Jāmazgājas ar dušas želeju gan no rīta, gan vakarā. Tā nedrīkst saturēt ziepes!

Jaukta tipa āda: Āda uz deguna un pieres spīd vairākas stundas pēc mazgāšanas, šajās vietās tendence veidoties pinnēm. Vaigu āda var būt savilkta vai arī raksturīgas sausuma krunciņas.

Tīrīšana: katrai sejas daļai ir vajadzīga citādāka kopšana. Jāmēģina lietot produkti, kas mitrina sausās ādas daļas, netaukojot tās. Jāizmanto PH neitrāls attīrošs losjons. Pēc tam var ieziest degunu, zodu un pieri ar attīrošu sejas ūdeni, tikai nevajag aiztikt vaigus un kaklu.

Informācijas avots: www.naturalkosmetik.lv

Gatineau iesaka:

Gentle_Silk_cleanser-LR

GENTLE SILK CLEANSER

Maigs attīrošs pieniņš, kas noņem dekoratīvo kosmētiku.  Sastāvā esošais zīda ekstrakts un amandulīns piešķir ādai īpašu maiguma un komforta sajūtu. Āda kļūst attīrīta un maiga. Pieniņš paredzēts gan jūtīgai ādai, gan visiem ādas tipiem.

 

Gentle_silk_toner-LR

GENTLE SILK TONER

Maigs tīrīšanas losjons, kas tonizē un nomierina ādu. Nesatur alkoholu. Sastāvā esošais zīda ekstrakts un amandulīns piešķir ādai īpašu maiguma un komforta sajūtu.
Losjons paredzēts gan jutīgai ādai, gan arī visiem ādas tipiem.

75ml_refreshing_melting_scrub_033200-LR

REFRESHING MELTING SCRUB

Skrubis ar vaska daļinām visiem ādas tipiem. Maigi attīra ādu no ādas atmirušajām šūnām. Mitrina un padara ādu mirdzošu. Skrubim piemīt zila gēla tekstūra.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: