GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

7 franču sieviešu ikdienas skaistuma noslēpumi

Visas sievietes vēlas būt skaistas un tās dara visu lai tās tādas būtu. Sievietes apmeklē dažādas skaistumkopšanas procedūras, ievēro dažādas diētas un katru rītu pavada daudz laika pie spoguļa pilnveidojot savu ārieni. Tikmēr francūzietes visos laikos ir bijušas slavenas ar savu dabisko skaistumu un pie tam tās nemēdz veikt sarežģītas skaistumu vairojošas procedūras. Kur gan slēpjas viņu skaistuma noslēpums?


Un kā izrādās viss ir daudz vienkāršāk nekā varētu likties. Lasiet 7 franču sieviešu ikdienas skaistuma padomus.

1. Lieciet sejas masku katru nedēļuface-mask
Francūzietes mīl sevi palutināt, un tāpēc tās vienmēr atrod laiku sejas maskai. Reizēm mēs esam tik aizņemtas, ka mēs nepaspējam pat izgulēties, nemaz nerunājot par sejas masku. Tomēr ja jūs vēlaties saglabāt savu dabisko skaistumu jums vienkārši ir jāatrod laiks kurā mēs varētu atslābināties un palutināt sevi. Kvalitatīva sejas maska padarīs jūsu sejas ādu gludāku un starojošāku. Bez tam, regulāra sejas maskas lietošana ļauj justies jaunākai un svaigākai katru dienu.
2. Ēdiet veselīgu pārtiku
Mēs visi zinām cik svarīgi ir regulāri ēst veselīgu pārtiku, rūpēties lai organisms saņem pietiekoši daudz enerģijas un tam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Ēst tādus produktus kas ļauj iegūt veselu un skaist ādu. Lielākā daļa francūziešu ēd pareizi, tās neizlaiž ēdienreizes, izvēlas veselīgas uzkodas un izvairās no ātro uzkodu ēstuvēm. Un kāds gan tur brīnums ka viņas izskatās staltas un veselas, ka tām ir vesels ķermenis, skaista āda un tām visam pietiek enerģijas. Tāpēc ja vēlaties būt skaistas – sāciet ēst veselīgi.

3. Nemazgājiet matus katru dienu
Francūzietes nemazgā matus katru dienu, tās nenogurdina un nemoka matus ar regulārām ieveidošanām kā to dara daudzas no mums. Tāpēc ja jūs mazgājat matus ik dienu, cenšaties atteikties no šī sava ieraduma. Jūsu mati kļūs veselāki un skaistāki. Tāpat cenšaties izvairīties no pārlieku lielas aizraušanās ar matu ieveidošanas līdzekļiem. Starp citu, bieža matu mazgāšana ir viens no iemesliem kāpēc mati taukojas.


4. Aizmirstiet par smagu dekoratīvo kosmētiku

Smags grims vienmēr ir slikta ideja. Tas aizķepina poras kas var veicināt pinņu veidošanos. Lielākā daļu franču sieviešu neizmanto smagu sejas kosmētiku. Tās ir iecienījušas tīru ādu, skropstu tušu un lūpu pomādi. Jums nebūt nevajag daudz kosmētikas lai jūs izskatītos skaistas. Pat vairāk, jūs varat iztikt vispār bez tās!
5. Lietojiet smaržas ikdienā
Šis padoms var likties pašsaprotams, tomēr daudzas sievietes nebūt nelieto smaržas katru dienu. Sievietes mēdz paļauties tikai uz kosmētiku un piemirst par to cik svarīgi priekš to pievilcības ir visu dienu patīkami smaržot. Toties francūzietes mīl smaržas, un uzskata ka katrai sievietei vajag parūpēties par to lai tā būtu smaržīga. Tiesa gan, ar smaržām nevajag arī pārāk aizrauties. Pietiks ja to kā jūs smaržojat sajutīs tikai tie kas atrodas jums tuvu blakus, un nevis viss birojs, autobus vai veikals.

6. Nerādiet vairāk kā vajag
Francūzietes nēsā skaistu apģērbu, bet tās nekad nerāda pārāk daudz, īpaši jau darbā. Tas protams nenozīmē ka jums vienmēr ir jābūt ģērbtai biksēs, svīterī vai garos svārkos un blūzē ar garām rokām. Vienkārši ģērbjaties tā, lai visi kuri vēlas neredz vairāk nekā ir vajadzīgs.

7. Nēsājiet minimālu rotaslietu daudzumu
Lielas un masīvas rotas lietas var izskatītie skaistas, bet ne katrai sievietei tās piestāvēs. Ja vēlaties iegūt francūzietes eleganci, pārliecināties ka jūs nēsājiet minimālu daudzumu ar rotaslietām un ka tās jums piestāv.

Protams, francūzietes nav ideālas, tomēr viņas ir pievilcīgas un sievišķīgas. Jums nav jāseko visiem šiem padomiem, tomēr vismaz kāds no šiem padomiem jums pavisam notikti var noderēt.

Gatineau iesaka:

high hydration cream-mask

AQUAMEMORY HIGH HYDRATION CREAM-MASK

Mitrinoša krēmveida maska dehidrētai ādai. Sastāvā esošā tīrā hialuronskābe, fenheļa un brūnās aļģes ekstrakti pastiprina ādas mitruma līmeni un nodrošina tūlītēju un intensīvu mitrināšanu. Izlīdzina sausuma krunciņas un aizsargā ādu no pāragras novecošanas.

 

 

 

Informācijas avots: http://hitnet.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: