GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Padomi ķermeņa ādas kopšanai vasarā

summer-funMēs visi mīlam vasaru un sauli. Saules gaisma uzlabo garastāvokli, bet siltās vasaras dienas tā vien vilina mūs uz pludmali. Mēs labprāt pavadām visu dienu saulē pie jūras, laiski zvilnot siltajās smiltīs un ik pa brīdim atveldzējoties vēsajā ūdens plašumā. Taču nedrīkst aizmirst, ka tieši karstās vasaras dienās saules starojums ir īpaši kaitīgs un bīstams ādai. Tāpēc vasaras periodā ādas kopšanai jāvelta īpaša uzmanība- bez atbilstošas ādas barošanas un mitrināšanas, tai jāsaņem arī aizsardzība pret UVA un UVB stariem.


Parūpējieties par kvalitatīvu saules aizsargkrēmu ķermenim, kas atbilstu jūsu ādas tipam:

1.tips – ļoti gaiša sejas āda, kas bieži vien klāta ar vasarraibumiem, zilas vai pelēkas acis, rudi vai gaiši blondi mati. Āda saulē ātri apdeg. Nepieciešams saules aizsarglīdzeklis ar SPF 25 vai SPF 30.

2.tips – gaiša āda, var būt arī vasarraibumi, zilas, pelēkas vai zaļas acis, blondi, tumši blondi vai pelnu pelēki mati. Āda iesauļojas lēni un pamazām, sākumā kļūstot sārta. Ilgāk uzturoties saulē rodas apdegumi. Piemērots saules aizsarglīdzeklis ar SPF 20 vai SPF 15.

3.tips – dzeltenīgi brūna vai olīvkrāsas sejas āda, tumšas acis un tumši mati. Āda iesauļojas ātri, reti kad iegūst saules apdegumus. Jālieto saules aizsarglīdzeklis ar SPF 15 vai SPF 20.

Jāņem vērā, ka, izbraucot uz karstākām klimata joslām (dienvidu valstīm), attiecīgajam ādas tipam būs nepieciešami saules aizsarglīdzekļi ar augstāku SPF. Tātad, ja šeit lietojat saules aizsargkrēmu ar SPF 15, tad ceļojuma laikā jums būs nepieciešams krēms ar SPF 20.

9f3e4_1Mitriniet ādu, lai tā nezaudētu savu elastību
Pēc labi pavadītas dienas saulē, noteikti noskalojieties dušā. Centieties nelietot ziepes- skrubi, jo, regulāri lietojot, tās noārda dabīgo ādas aizsargslāni, kas aizkavē mitruma izdalīšanos no organisma. Labāk lietot maigus līdzekļus.
Atcerieties, ka karstā laikā āda zaudē daudz mitruma, svīstot, tāpēc pēc dušas vēlams ādai uzklāt mitrinošu krēmu. Āda, kas izjūt mitruma deficītu, daudz ātrāk noveco.

Ko darīt, lai iegūtu vienmērīgu iedeguma toni
Daudzi satraucas par ādas toni, kad iesauļojums pamazām sāk balēt, veidojot nevienmērīgu klājumu. Lai šī problēma jūs neskartu, pirms katras iešanas dušā, uzklājiet uz ķermeņa jebkuru eļļu, kuru labāk nomazgāt ar kafijas biezumiem vai jūras sāli, nevis pierastajām dušas želejām.

 

Neaizmirstiet par kāju pēdām
Regulāri atbrīvojiet kāju pēdas no atmirušajām ādas šūnām ar abrazīvā krēma palīdzību. Katru vakaru iemasējiet kāju pēdās atsvaidzinošu kāju želeju vai mitrinošu krēmu. Mitrinošs krēms palīdzēs uzturēt mitruma līmeni ādā, pasargās no tulznu veidošanās un ādas sprēgāšanas, bet želeja sniegs svaiguma sajūtu un nomierinās nogurušas kājas. Nobeigumā atsvaidziniet kājas ar dezodorantu.
Vismaz vienu reizi nedēļā, bet vasaras periodā labāk divas reizes nedēļā, lietojiet mitrinošu kāju masku, kas pēdu ādu padarīs maigāku, neļaujot veidoties raupjam ādas slānim.

Gatineau iesaka:

Vital Feeling Intense Nourishing Body LotionGatineau-Body-Vital-Feeling-Intense-Nourishing-Lotion-200ml

Mīksta, samtaina āda ir svarīga ikvienam. Intensīvs barojošs ķermeņa losjons no Gatineau var palīdzēt ikvienam iegūt mierinātu, mitrinātu un atjaunotu ādu.
Pārsteidzoša trīskāršas darbības formula, Gatineau Intensīvs Barojošs ķermeņa losjons apvieno sevī kokteili no aktīvām sastāvdaļām, nepieciešamajām vielām un saldo mandeļu eļļu. Losjons padarīs pat sausāko ādu uzreiz nomierinātu un mitrinātu.
Lietošana: Uzklājiet uz visu ķermeni no rīta un / vai vakara ar nomierinošam kustībām. Pievērsiet īpašu uzmanību sausākam vietām.

Informācijas avots: http://epadomi.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: