GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kolagēns ādas jaunībai

Skaista āda vienmēr ir bijis jaunības simbols. Gadu gaitā āda zaudē dabisko spēju saražot pietiekoši daudz kolagēna un elastīna, līdz ar to zūd daļa dabiskās elastības un mitruma; samazinās kolagēna daudzums, kā rezultātā sāk veidoties krunciņas un grumbiņas.1365925846_0_140f0_134d2d7e_xl-300x300Ķermeņa spēja saražot kolagēnu būtiski samazinās jau pēc 25 gadu vecuma, tāpēc ir svarīgi nodrošināt ķermeni ar nepieciešamo kolagēna daudzumu intensīvā veidā.

Kas ir kolagēns?

Kolagēns ir strukturēta olbaltumviela (proteīns), kas veido organisma saistaudu pamatu un nodrošina to elastību un izturību. Visvairāk kolagēnu satur tie saistaudi, kas nodrošina mehāniskās funkcijas – kauli, skrimšļi un saites. Protams, kolagēns atrodas arī ādā (dermā) un ir atbildīgs par tās elastību un tvirtumu.
Tiek izšķirti 3 kolagēna tipi – locītavu skrimšļi galvenokārt satur II tipa kolagēnu, bet I un III tips atrodas saitēs un kaulos.

Kolagēns kosmētikā

Kosmētiskajos līdzekļos esošo kolagēnu var iedalīt vairākos veidos:

  • Augu izcelsmes kolagēns. To iegūst biotehnoloģiskā ceļā, piemēram, var tikt izmantots kviešu proteīns. Šāds kolagēns ir visnekaitīgākais, tam praktiski nav novērotas alerģiskas reakcijas. Šādu kolagēna veidu ļoti labi uzņem āda, taču tā ražošanā tiek izmantotas augstās tehnoloģijas, tāpēc tas ir diezgan dārgs process. Ar ražošanas izmaksām izskaidrojama arī gana augstā cena līdzekļiem, kuru sastāvā ir augu valsts izcelsmes kolagēns.
  • Dzīvnieku izcelsmes kolagēns. To iegūst no liellopa ādas. Šāda kolagēna sastāvā esošā molekulas ir liela izmēra un tādēļ nespēj iekļūt dziļi cilvēka audos. Šādam kolagēnam ir virspusēja, salīdzinoši neefektīva iedarbība uz ādu, turklāt ne mazāk svarīgi, ka tas var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas.
  • Jūras kolagēns. Tā izejvielu avots ir jūras moluski, atsevišķu ražotāju sniegtā informācija liecina, ka ražošanas procesā izmanto arī jūras zivju ādu. Jūras kolagēna molekulām ir vismazākais izmērs un tā struktūrai ir zināmas līdzības ar cilvēku kolagēnu. Jūras kolagēna molekulas, iekļūstot ādā, lieliski asimilējas, pateicoties līdzībām to uzbūvē. Jūras kolagēnu saturoši līdzekļi labvēlīgi iedarbojas uz ādu, lai gan atsevišķos gadījumos var būt novērojama nenozīmīga alerģiska ādas reakcija.

 

Gatineau iesaka:

 

50ml _Collagene_Expert_cream_037700 ULTIMATE SMOOTHING CREAM

Dienas / nakts krēms pirmo novecošanās pazīmju un grumbiņu novēršanai. Sastāvā esošais 3 kolagēnu komplekss piepilda grumbiņas no iekšienes, izlīdzinot ādu, un hialuronskābe dziļi mitrina to. Šim krēmam piemīt antioksidantiska īpašība aizsargāt ādu pret ārējiem agresoriem. Āda kļūst gluda, mitrināta, kā arī tiek nostiprināta sejas kontūra, jo tiek stiprināta dabīgā kolagēna sintēze.
Tilpums: 50 ml

 

15ml_Collagene_Expert_eye_038000

SMOOTHING EYE CONCNTRATE

Acu kontūru koncentrāts, kā sastāvā ir 3 kolagēnu komplekss, kas izlīdzina krunciņas un krunku līnijas, un palīdz stiprināt dabīgā kolagēna sintēzi. Ādas mitrināšanu un liftingu nodrošina hialuronskābe, jūras elastīns un brūnaļģes ekstrakts. Aktīvās sastāvdaļas stiprina ādu un veicina šūnu atjaunošanos. Acu kontūras tiek atjaunotas un krunciņas tiek izlīdzinātas, kas rada svaigas ādas izskatu. Šis līdzeklis ir piemērots arī plānām acu kontūrām.
Tilpums: 15 ml

 

Targeted_wrinkle_corrector_027000

WRINKLE CORRECTOR

Grumbiņu izlīdzinošs korektors ar bumbiņas aplikatoru. Šim līdzeklim raksturīga šķidra tekstūra labākai uzsūkšanai, tas piepilda grumbiņas no iekšienes, izlīdzinot ādas virskārtu un padarot to gludāku, ko nodrošina sastāvā esošais kolagēns un botufiks. Bloķē brīvo radikāļu ietekmi, neļaujot ādai priekšlaicīgi novecot un saglabājot ādas mirdzumu. Sastāvā esošā hialurionskābe mitrina ādu.
Tilpums: 10 ml

 

 

informācijas avots:  https://intensa.pro/raksts/kolagens-adas-jaunibai/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: