GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kā pareizi kopt ādu ap acīm

24h_Eyecare_1600x1080_01Ādai ap acīm nepieciešams veltīt īpašas rūpes, jo tā ir aptuveni 3-4 reizes plānāka par pārējo sejas ādu. Tas nozīmē arī to, ka tā satur mazāk kolagēnu un zemādas taukus, ir vairāk tendēta uz staipīšanos un grumbu veidošanos. Ja nevēlaties, lai āda ap acīm nodotu jūsu patieso vecumu, nekavējoties sāciet par to pareizi rūpēties.

Jebkuras ķermeņa daļas ādas kopšanas pirmais un būtiskākais solis ir tās attīrīšana. Ādai ap acīm nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšana. Pat, ja kādu dienu acīm nav lietota dekoratīvā kosmētika, tā ir jāattīra, jo arī bez kosmētikas āda tiek pakļauta dažādiem piesārņojošiem faktoriem, neatkarīgi no tā, vai jūs atrodaties mājās vai kur citur.

Nekad, pat, ja jūs māc milzu nogurums un nespēks, nedodieties gulēt ar nenotīrītu acu kosmētiku. Acu dekoratīvās kosmētikas noņemšanai nopērkami dažādi līdzekļi, kas īsā laikā šo delikāto zonu attīrīs.

Barošana

Tāpat kā visam pārējam organismam, arī ādai ap acīm normālas funkcionalitātes nodrošināšanai nepieciešama barošana, vitamīni un citas vērtīgas uzturvielas, kas nepieciešamas ādai.

Mitrināšana

Neraugoties uz to, ka āda ap acīm ir ļoti plāna un trausla, tā ir pakļauta teju nepārtrauktai slodzei, jo visu laiku atrodas kustībā – mīmika, grimases, mirkšķināšana – visas šīs darbības nodarbina acu ādu. Ja āda šajā zonā nav pietiekami mitrināta un ir sausa, tā vēl vairāk staipīsies, nokarāsies un krunkosies, tādēļ obligāti ir jālieto mitrinošie līdzekļi.

Krēms ādai ap acīm

Izvēloties acu krēmu, jāņem vērā sekojošais:

  • Vecums;
  • Ādas tips;
  • Pielietojuma mērķis;
  • Sastāvs;
  • Iepakojums, tilpums.

Ja ādai netiek veltīta papildus kopšana jau kopš jaunības gadiem, uzskatot, ka ar mazgāšanu ir pietiekoši, jau ap 25 gadu vecumu parādās pirmās krunciņas ap acīm, bet āda sāk zaudēt savu elastību. Tā notiek, jo āda žūst un kļūst arvien sausāka, aktīvā tās noslodze veido krunciņas, kas kļūst arvien pamanāmākas un dziļākas.

20-25 gadi

Šajā vecumā krunciņas parasti vēl nav parādījušās, arī gadījumos, kad tomēr jau pirmās to pazīmes jau manāmas, tās?????????????????????????????????? ir izteiksmīgas mīmikas vai pārmērīgas sauļošanās izraisītas.

Krēms ādai ap acīm šajā vecumā parasti tiek lietots krunciņu profilaksei, tādēļ to sastāvā nevajadzētu būt sastāvdaļām ar liftinga efektu. Lai gan pusaudžu gadi jau aiz muguras, pubertātes laikā radušās problēmas uz ādas vēl joprojām var saglabāties.

Acīm vispiemērotākie būs gēli ar zaļās tējas, piparmētru, kumelīšu, nātru, kliņģerīšu, alojas ekstraktiem, kā arī ar citrona, rozmarīna, kadiķa vai ģerānijas ēteriskajām eļļām. Šādiem gēliem piemīt nomierinoša un tonizējoša iedarbība, tie labi iesūcas ādā.

25-30 gadi

Pēc 25 gadu vecuma āda sāk zaudēt mitrumu, jo samazinās kolagēna izstrāde. Tas nozīmē, ka ādai nepieciešama papildus mitrināšana. Pat, ja ap acīm jau parādījušas pirmās krunciņas, nesteidzieties uzsākt pretgrumbu vai anti-age krēmu lietošanu – lai gan kolagēna ādā ir mazāk, tas tomēr izstrādājas dabiskā veidā pietiekamā daudzumā, bet šādas iedarbības krēmi ļaus ādai „slinkot”.

Šajā vecuma grupā piemērotākie ir gēlveida krēmi ādai ap acīm, jo to konsistence ir viegla, turklāt tam ir labas mitrinošas īpašības. Ir ļoti ieteicams, lai acu kopšanas līdzekļu sastāvā būtu ziedu ekstrakti, burkānu eļļa, A, C un E vitamīni, kā arī SPF ne mazāks par 10.

eye-care-tips-during-summers30-40 gadi

Pēc 30 gadu vecuma visi organismā notiekošie procesi kļūst lēnāki, t.sk. arī vielmaiņa. Āda kļūst plānāka un mitrums tai ir nepieciešams arvien vairāk. Diemžēl neizbēgama ir krunciņu un grumbu veidošanās, tādēļ ādu ap acīm nepieciešams mitrināt arvien intensīvāk.

Izvēlieties krēmus, kuru sastāvā ir A, C un E vitamīni, kolagēns un hialuronskābe, arī krēmi uz augļu bāzes, avokado un vīnogu eļļu saturoši krēmi. Šajā laikā jau var sākt lietot krēmus ar pretnovecošanās iedarbību, taču optimālais laiks anti-age produktu lietošanas uzsākšanai ir pēc 35.

40 un vairāk

Šajā vecumā ir jau acīmredzamas sekas iepriekšējo gadu nevērīgai attieksmei pret savu ādu – nepietiekošs mitruma līmenis ir iemesls grumbām un ādas vītuma pazīmēm. Vecumā pēc 40 galvenais noteikums ādas, tostarp acu ādas, kopšanai ir aktīva tās mitrināšana.

Īstais laiks liftinga un anti-age krēmiem. Acu krēma sastāvā vēlami ir vitamīni A (retinols), C, E un K, augļskābes, hialuronskābe, kolagēns, lipīdi un, protams, SPF.

Izmantojiet serumus ādai ap acīm, kas aizkavēs ādas novecošanās procesus. Serumu izvēle ir plaša – lietošanai katru dienu, reizi nedēļā, kursu veidā, tiem ir arī atšķirīga struktūra – gēla, eļļaina vai ūdeņaina. Jo vecāka kļūstiet, jo eļļainākam jābūt serumam acu zonas kopšanai. Serumi ne tikai aizkavē ādas novecošanos, tie palīdz atbrīvoties no tumšajiem lokiem zem acīm. Jo vecāka kļūst āda, jo vairāk aktīvajām vielām ir jābūt kopšanas līdzekļu sastāvā.

Un nobeigumā – zelta likums, kas attiecas uz visa ķermeņa ādas mitruma līmeņa uzturēšanu – dzeriet aptuveni 2 litrus ūdeni dienā – tas palīdzēs mitrināt ādu no iekšpuses.

pouring water in a glass collection isolated


Gatineau iesaka:

Targeted_wrinkle_corrector_027000

COLLAGEN EXPERT WRINKLE CORRECTOR
PIRMAJĀM ĀDAS NOVECOŠANĀS PAZĪMĒM

Grumbiņu izlīdzinošs korektors ar bumbiņas aplikatoru. Šim līdzeklim raksturīga šķidra tekstūra labākai uzsūkšanai, tas piepilda grumbiņas no iekšienes, izlīdzinot ādas virskārtu un padarot to gludāku, ko nodrošina sastāvā esošais kolagēns un botufiks. Bloķē brīvo radikāļu ietekmi, neļaujot ādai priekšlaicīgi novecot un saglabājot ādas mirdzumu. Sastāvā esošā hialurionskābe mitrina ādu.

 

15ml_Defi_Lift_eye_ 028400_DEFI LIFT 3D EYE CONTOUR LIFT

Pretgrumbu emulsija acīm ar trīskāršu atjaunojošu iedarbību. Sastāvā esošais botufiks izlīdzina grumbiņas. Pietūkums un tumšie loki ap acīm tiek mazināti. Uz ādas virsmas tiek veidots savelkošs 3 dimensiju mikrotīklojums, kas nekavējoties savelk un nostiprina ādu.

 

 

Informācijas avots: https://intensa.pro

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: