GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Ziemā āda daudz jāmitrina

Ziemā ļoti svarīgi pareizi kopt sejas ādu, lai aukstais laiks neradītu būtiskas izmaiņas ādas veselībā.

159_5824x8736_all-free-download.com

«Aukstajā laikā āda cīnās galvenokārt ar diviem apgrūtinošiem faktoriem – aukstumu ārpusē, karstu un sausu gaisu iekštelpās. Āda regulāri tiek pakļauta krasām temperatūras svārstībām, kas vienmēr saasina jutīgas ādas problēmas un rada arī dažādas sūdzības normālai ādai,» stāsta veselības Centra 4 skaistuma klīnikas 4. dimensija dermatoloģe Dr. med. Māra RoneKupfere.

Ziemas laikā ādas stāvokļa pasliktināšanos galvenokārt izraisa ādas mitruma un tauku nepietiekamība – tauku dziedzeri par maz izdala taukvielas un šūnās samazinās ūdens daudzums. «Līdz ar aukstā gadalaika iestāšanos uz ādas var parādīties sausi sarkani plankumi, ādas lobīšanās, pat plaisas un akne tipa izsitumi. Saasinās sīkās grumbiņas, zūd elastība un tonuss. Tāpēc ziemas sejas kopšanas kosmētika tiek bāzēta uz taukvielām un eļļām bagātiem līdzekļiem. Arī ādas tīrāmie līdzekļi no viegliem geliem un tonikiem jānomaina uz krēmīgākām formām vai pat eļļām,» uzsver dermatoloģe.

Ziemas laikā ādu nav ieteicams tīrīt ar karstu ūdeni, kas vēl vairāk pastiprinās ādas sausumu. Pēc ādas tīrīšanas vai pīlinga (ziemas laikā lieto vienu līdz divas reizes nedēļā) uz ādas vēlams uzklāt eļļas, vaskus un spēcīgus mitrinātājus saturošus krēmus. Bieži vien atkarībā no ādas stāvokļa, vecuma vai dzīvesveida ādas sausuma radītās problēmas neizdodas kompensēt tikai ar krēmu palīdzību, bet nepieciešams lietot papildus serumus un maskas, kas ādai maksimāli intensīvi nodrošinātu iztrūkstošo vielu piegādi.

Aukstajā laikā noteikti nedrīkst aizmirst par lūpu kopšanu. «Lūpu āda ir plāna, tāpēc zaudē mitrumu visātrāk. Lūpām pirms došanās laukā jāuzklāj mitrinošs serums vai krēms un pēc tam lūpu balzams.» Vakaros uz 10 minūtēm var uzklāt mitrinošu krēmu maskas veidā, kam piepilināti daži pilieni dabiskas eļļas.

NODERĪGI

Katru dienu:

• Divas reizes dienā nepieciešams ādu tīrīt, galvenais akcents – vakarā.

Jāuzklāj serums, sejas krēms (gan dienas, gan nakts krēms) un /vai maska. Ūdens vietā jāizvēlas krēmīgas konsistences ādas tīrīšanas līdzekļi – attīrošs pieniņš vai alkoholu nesaturošs toniks.

Pirms došanās laukā:

• Jāuzklāj barojošs krēms vai «aukstuma krēms» (pirms tā var lietot mitrinošu serumu, ja āda ir izteikti sausa). Nākamais solis – var uzklāt pēc vajadzības tonālo krēmu. Aukstā laikā krēms jāuzklāj vismaz 30 minūšu pirms došanās ārpus mājas. Tas ir minimālais laiks, lai krēms absorbētos ādā un izveidotu ādai tik svarīgo aizsargslāni.

Gatineau piedāvājums ziemai:

SERENITE MULTI PROTECTIVE CREAM

50ml_Serenite_cream_168000

Krēms jūtīgai ādai, kas mazina ādas kairinājumu, stiprina tās dabiskās aizsargbarjeras un  novērš jūtīgumu. Sastāvā esošais mitrinošais un barojošais komplekss (alantoīns, rauga ekstraksts, keramīdi, kokvilnas eļļa, šī sviests, mandeļu eļļa) mitrina ādu un padara to maigu. E un F vitamīni aizsargā no brīvo radikāļu nelabvēlīgās ietekmes. Aizsargā no UV stariem.

Lietošana: uzklāt  no rīta un vakarā uz sejas un kakla ādas, viegli izlīdzinot.

 

* informācijas avots – http://www.nra.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on January 26, 2015 by in Uncategorized.
%d bloggers like this: