GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Ķīmiskais pīlings – ātrs un lēts veids ādas atjaunošanai

peeling expert gatineauAlfa- hidroksiskābes (AHA) – vielas, ko iegūst no augļiem, cukurniedrēm, vīna, skābpiena. Šīs vielas tiek izmantotas kosmetoloģijā ādas lobīšanai un bieži tiek sauktas par augļskābēm. Šo skābju galvenā īpašība ir vājināt saites starp epidermas (ādas augšējā slāņa) šūnām, tādējādi paātrinot dabīgo ādas nolobīšanās procesu.

Ķīmiskais pīlings uzlabo kosmētisko vielu iekļūšanu dziļāk ādā, tādā vaidā paaugstinot to efektivitāti. AHA aktivizē ādas šūnu reģenerāciju. AHA piemīt ādu balinošas īpašības, kas nodrošina pigmentācijas mazināšanos. Ķīmiskais pīlings likvidē raga zvīņu sablīvējumus, kas padara ādas zīmējumu raupju un akcentē grumbiņas, kā arī novērš grumbu rašanos. Pateicoties ķīmiskiem pīlingiem eksfoliatīvajai (nolobošai) darbībai tās „iztīra” tauku dziedzeru izvadus, novēršot to „aizsērēšanu” un piņņu rašanos. AHA mazina rētu rašanos pēc pinnēm vai līdzina jau esošās. AHA vienmērīgi nolobot ādu būtiski mīkstina raupju, sausu ādu, atjaunojot normālu ādas zīmējumu.

Ķīmisko pīlingu veic dažādu ādas problēmu risināšanai – pinnes, āda ar vītuma pazīmēm, pigmentācija, rētas, sausa āda, ādas novecošanas profilakse. Retākas indikācijas: strijas un ieaugušie matiņi.

Virspusējo ķīmisko pīlingu veic kursu veidā, parasti ne biežāk kā 2 reizes gadā. Intervāls starp procedūrām vienā kursā ir 7 – 10 dienas. Parasti kurss sastāv no vismaz 3 – 4 pīlingiem. Kopējais procedūras ilgums ir 40-50 minūtes.

Kā izskatās āda uzreiz pēc procedūras?

Uzreiz pēc procedūras var būt viegls ādas apsārtums.

Kas notiek ar ādu pēc pāris dienām?                             

Otrajā un trešajā dienā var vērot nelielu ādas lobīšanos vai sausumu, kas viegli novēršama ar biežāku mitrinošā krēma pielietošanu. Šīs 2-3 diena nav vēlams apmeklēt baseinu vai pirti.

Ko nedrīkt darīt ķīmiskā pīlinga kursa laikā?

Nedrīkst apmeklēt solāriju.

GATINEAU piedāvā efektīvus ķermeņa kopšanas produktus ādas izlīdzināšanai, mitrināšanai un cīņai pret celulītu PEELING EXPERT. Dažu produktu sastāvā ir arī AHA skābes, kas palielina ķermeņa kopšanas produktu efektivitāti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: