GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Omega 3,6,9 no dzērvenēm – ādas komfortam un skaistumam

CRANBERRIES-gatineau_nutriactive_omegaDzērveņu sēklas ir adatas galviņas lielumā, tās tradicionāli tika izmestas reizē ar dzērveņu mizām pēc sulas spiešanas vai pievienotas putnu barībai. Lietotas uzturā, dzērveņu sēklas ir bagāts šķiedrvielu un olbaltumvielu avots. Plašāk gan tās tiek izmantotas kosmētikas rūpniecībā, pievienojot skaistumkopšanas līdzekļu sastāvam.

Dzērveņu ogu sēklas parasti kosmētikā izmanto, ražojot ziepes un ādas eksfoliantus, tomēr no tām var iegūt arī eļļu, ko pēc tam plaši izmanto atjaunojošu ādas kopšanas līdzekļu sastāvā.

Dzērveņu sēklu eļļa ir auksti spiesta, parasti zeltaina vai iedzeltena ar spēcīgu augļu aromātu. Tā ir bagāta ar antioksidantiem, kas palīdz šūnām cīnīties ar brīvajiem radikāļiem un tādejādi aizkavēt ādas novecošanos.

Dzērveņu sēklu eļļa satur unikālu omega 3, 6 un 9 kombināciju, kura nav atrodama nevienā citā augu eļļā. Pateicoties šai taukskābju kombinācijai, dzērveņu eļļa ir ideāli piemērota ādas kopšanai. Augstais A un E vitamīna saturs ne tikai nodrošina eļļas stabilitāti, bet arī piešķir tai izteiktas mīkstinošas un barojošas īpašības.

Produkti, kas satur Omega 3,6,9 iegūtas no dzērveņu sēklu eļļas, ir lieliski piemēroti sausai, raupjai, nespodrai ādai, kā arī apsārtušai, sūrstošai, iekaisušai sejas un ķermeņa ādai.

Īpaši rudens un ziemas sezonai iesakām GATINEAU Nutriactive produktu līniju, kuras sastāvā ir Omega 3,6,9, kas ir iegūtas no dzērvenēm. Produkti baro ādu, sniedz nepieciešamās uzturvielas un novērš ādas diskomfortu. Īpaši piemērota aukstā gadalaikā, jo sastāvā esošais kondicionējošais komplekss aizsargā ādu, veidojot aizsargbarjeru.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: