GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Viens ābols dienā paturēs ārstu drošā attālumā

apple for your healthViens ābols dienā patiesi spēj paturēt ārstu drošā attālumā, sevišķi, ja tas ir sirds ārsts. Apēdot katru dienu pa ābolam, var izvairīties no aterosklerozes. Ābols bagātīgi satur polifenolus, antioksidantus, kas asinīs pazemina ZBL holesterīna līmeni,-šis tā sauktais sliktais holesterīns tiek saistīts ar artēriju sašaurināšanos, jo nogulsnējas uz asinsvadu sieniņām.

Pētnieki no Ohaio štata universitātes atklājuši, ka polifenoliem, ko satur āboli, piemīt lielāks aizsargefekts nekā tiem, kas atrodami kurkumīnā, zaļajā tējā vai tomātu ekstraktā. Tas secināts pētījumā, kurā piedalījās brīvprātīgie, kas dienā apēda Red vai Golden Delicious šķirnes ābolu. Pēc četrām nedēļām novērtējot viņu holesterīna līmeni, atklājies, ka ZBL holesterīna asinīs bijis mazāk nekā tiem, kuri visu šo laiku bija lietojuši polifenola kapsulas.

 

Atgādinām, ka skaistas un veselas ādas pamatā ir vispārēja veselība, tāpēc rūpēsimies par sevi, savu veselību un izskatu, sasniedzot vislabākos un efektīvākos rezultātus!

*Informācijas avots: ” Ko ārsti tev nestāsta”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: