GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Vasaras laikā radušās ādas problēmas: padomi, kā tās uzveikt

gatineau_skin_care

Saule, smiltis un sviedri vasaras laikā negatīvi ietekmē ādas stāvokli, tādēļ sākoties rudenim, ir ne vien jādomā par siltāka apģērba meklēšanu, bet arī pastiprināti jārūpējas par ādu. Lai uzzinātu, kā cīnīties ar gada siltākajā gada laikā iegūtajām ādas problēmām, iepazīsties ar portāla harpersbazaar.com sniegto informāciju un padomiem.

SAULE RADĪJUSI APDEGUMUS UN ĀDAS LOBĪŠANOS

Pēc saules apdegumu rašanās tos vislabāk ir iesmērēt ar alvejas sulu un ļaut tiem dzīt. Kad tas ir noticis, veic vispārēju ķermeņa pīlingu, lai to atbrīvotu no blāvās, nedzīvās ādas, kā arī nomaini savu ķermeņa un sejas losjonus pret barojošiem krēmiem, lai sāktu ādas mitrināšanu.

SAULE RADĪJUSI PIGMMENTĀCIJAS PLANKUMUS

Saules radītiem pigmentācijas plankumiem var izmantot speciālus krēmus, kuri uzlabo ādas izskatu. Ja tādējādi tomēr neizdodas no tiem atbrīvoties, dodies pie dermatologa, lai vienotos, kā uzlabot ādas stāvokli.

SVĪŠANA IZRAISĪJUSI PIŅŅU VEIDOŠANOS

Mazgā ķermeni ar attīrošu ķermeņa mazgājamo līdzekli, savukārt seju tīri ar salicilskābi vai benzoilperoksīdu saturošiem attīrīšanas līdzekļiem tik ilgi, kamēr pinnes un pumpiņas izzūd pavisam. Piemēram, ja tu katru vakaru pirms miega seju tīrīji ar līdzekļiem, kuru sastāvā ir retinols, kādu laiku, līdz izdodas uzveikt akni, centies to neizmantot un seju mazgāt ar maigāku attīrošo toniku.

SAULE UN SMILTIS IR PADARĪJUŠAS ĀDU SAUSU UN RAUPJU

Pēc vasaras ādai ir nepieciešama pastiprināta mitrināšana, tādēļ palutini sevi ar īpašiem ādas kopšanas produktiem no GATINEAU. Īpaši iesakām AQUAMEMORY mitrinošo līniju sausai un dehidrētai ādai, ACIV ECLAT līniju sejas mirdzumam un ādas toņa izlīdzināšanai, kā arī NUTRIACTIVE barojošo līniju, kas ir ideāli piemērota rudens un ziemas sezonai.

Informācijas avots: http://www.delfi.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: