GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Samazinot stresu, iegūsti tīrāku ādu!

Ikviens, kuram ir kādreiz uzmetusies pūtīte tieši pirms svarīga notikuma, var aizdomāties, vai stress ir bijis pie vainas. Kaut arī parasti šo faktu neņem vērā nopietni, rūpīgi pētījumi ir pierādījuši saistību starp stresu un ādas iekaisumiem (pinnes, psoriāze u.c. ādas slimībām).

Jau ilgu laiku ir bijis zināms, ka nervu sistēma, kas ir atbildīga par piedzīvoto stresu spēcīgi ietekmē tādu ādas slimību kā psoriāze. Jaunākie pētījumi par stresu atklāj, ka tas ļoti ietekmē arī citas ādas slimības. Šis pētījums varētu būt tas, kura dēļ ādas ārstēšanas metodes un iespējas nākotnē varētu krietni pamainīties.

Kā tad īsti stress ietekmē ādas stāvokli? Jau daudzi pētījumi ir pierādījuši, ka, ja tiek pārtraukts nerva ceļš uz klienta ādu, psoriāze samazinās, kas norāda uz tiešu saikni starp nemitīgiem uztraukumiem, pārdzīvojumiem un ādas izskatu.

Eksperimentālie dati apstiprina arī to, ka nervu sistēma un stress ietekmē dažāda veida ādas šūnas, tajā skaitā imūnsistēmas šūnas un endotēlija šūnas (šūnas, kas veido asinsvadus). Šīs šūnas regulē neiropeptīdi un neirotransmiteri, kas ir ķīmiskas vielas, kuras atraisa nervu gali. Atbrīvošanās no šīm ķīmiskajām vielām var izraisīt ādas iekaisumu.

Ja zinātnieku spēkos būtu bloķēt ceļus starp nervu sistēmu un ādu, neietekmējot visu ķermeni, iespējams, tās būtu revolucionāras iespējas dažādu ādas slimību ārstēšanā. Būtībā tā varētu attīstīties pavisam jauna terapija.

Jāatzīst, ka vēl aizvien ir jāveic daudz un dažādi pētījumi, lai vēl vairāk izprastu sakarību starp nervu sistēmu un stresu. Taču līdz tam atcerēsimies vienmēr izstāstīt savam kosmetologam arī sava stresa aspektus, jo, iespējams, viņi varēs sniegt labus padomus stresa mazināšanai (piemēram, meditācija, joga, Tai Chi u.c.), kas līdz ar efektīvām kosmētiskajām procedūrām sniegs daudz labākus rezultātus.

GATINEAU piedāvā ļoti labu risinājumu nogurušai, mirdzumu zaudējušai ādai, kā iemesli bieži vien ir stress, miega trūkums u.c. faktori:

RENEW 7 DETOX

Intensīva emulsija, kas attīra ādu no toksīniem un cīnās pret stresa atstātajām pēdām. Produkts piedāvā 7 dienu intensīvu kursu. Pateicoties šai emulsijai ar detoksīnu, kas izvada toksīnus un brīvos radikāļus, pēc šī kursa āda ir izlīdzināta, atsvaidzināta un mirdzoša! Lieliski piemērota sievietēm pēc dzemdībām un cilvēkiem pēc dažādām pārdzīvotām slimībām. RENEW 7 DETOX var lietot jebkurā vecumā.

Lietošana: uzklāt uz rūpīgi attīrītas ādas no rīta un vakarā 7 dienu garumā.

Renew7_Detox-LR

 Lai iegādātos Gatineau produktus, apciemo mūs Kosmetoloģijas koledža, Turaidas ielā 3, Rīgā

vai zvani pa tel. 67544887; 28347007.

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: