GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Kam vajadzīgas kosmētiskās maskas?

Kādēļ vajadzētu tērēt laiku kosmētisko masku sagatavošanai, ja skaistumkopšanas līdzekļu sērijās ietilpst visdažādākie losjoni, graudainās želejas un plāksteri poru attīrīšanai, kuri paredzēti, lai to pašu efektu panāktu vienā acumirklī?

Iemesls masku lietošanai ir pavisam vienkāršs: kosmētiskās maskas ir visefektīvākais un lētākais veids, kā ādu atjaunot, attīrīt, nostiprināt un atveseļot. Bez tam, jaunākā tipa maskas mēdz būt ārkārtīgi ērti uzklājamas un notīrāmas, turklāt tās dod veselīgu efektu jau dažu minūšu laikā.

Mūsdienās maskas ir vislabākais veids kā regulāri sniegt ādai mērķtiecīgu kopšanu.

Galvenie masku veidi

Maskas galvenokārt iedalās trijos veidos: mitrinošās, dziļi tīrošās un nostiprinošās. Ir arī maskas speciāli lūpām un acu plakstiņiem. Katrs masku veids paredzēts dažādiem ādas tipiem vai ādas problēmām, un tajās esošās sastāvdaļas variējas no sauszemes augiem līdz jūraszāļu koncentrātiem un dūņām.

Lai sasniegtu vēlamo efektu, ko var sniegt laba sejas maska, to vajag lietot regulāri un atbilstoši norādījumiem. Masku vienmēr liek uz tīras ādas – ideāli būtu dienas beigās tieši pēc dušas.

Mitrinošas maskas

Mitrinošas maskas nepieciešamas sausas ādas ātrai normalizēšanai, jo pastiprināti mitrina ādas virsējos slāņus ar dažādām sastāvdaļām. Lietojot vienu reizi nedēļā vai biežāk, mitrinošās maskas lieliski iedarbojas uz vecāku ādu un sevišķi labi aizsargā no sīku grumbu padziļināšanās un izplešanās.*

* Informācijas avots: www.delfi.lv

Vasara ir laiks, kad ādai ir jāpievērš īpaša uzmanību, saules staru ietekmē āda kļūst sausa un to ir nepieciešams mitrināt. Gatineau iesaka AQUAMEMORY MOISTURE REPLENISH MASK mitrinoša gēlveida maska dehidrētai ādai. Sastāvā esošā tīrā hialuronskābe, fenheļa un brūnās aļģes ekstrakti pastiprina ādas mitruma līmeni un nodrošina tūlītēju un intensīvu mitrināšanu. Izlīdzina sausuma krunciņas un aizsargā ādu no pāragras novecošanas.Tilpums: 75 mlegsdg

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on June 9, 2014 by in Skaistumkopšana and tagged , , , , , .
%d bloggers like this: