GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Sausas ādas aprūpes programma

Sausā  āda – parasti ir gluda un plāna, maiga, matēta (ne spīdīga), ar mazām, gandrīz neredzamām porām. Tāda āda ir viegli ievainojama, jūtīga pret ārējo kairinātāju iedarbību. Tāpēc uz sausas ādas  nereti parādās sarkani plankumi, sausas zvīņas, plaisiņas mutes un acs kaktiņos. Bieži sausā ādā ir redzami dzimumzīmītes un vasaras raibumi, tādai ādai ir nosliece uz agrīno novīšanu.

Dažiem ādas sausums ir gandrīz no bērnības, citiem – sausums parādās ar vecumu, nākamiem – āda paliek sausa stresa, pārdzīvojumu, klimata pārmaiņas rezultātā. Normālā(un pat taukaina) āda vasarā ziemā paliek „gandrīz sausa”. Kā arī ādas sausums bieži ir dažādu saslimšanu simptoms.

Ādas sausuma iemesli ir dažādi, bet tie visi saistīti ar ādas ūdens bilances izmaiņām. Ūdens bilance – tas ir līdzsvars starp uzņemto ar ādu šķidrumu un tās iztvaikošanu. Kad ir sausā āda tas līdzsvars ir dislocēts uz iztvaikošanas pusi.

Vispārējas rekomendācijas sausās ādas kopšanai – bagātīgi barojošo , mitrinošo, aizsargājošo, maigi attīrošo līdzekļu lietošana ar barojošo vielu un tonizējošo gēlu pievienošanu.*

* Informācijas avots: www.mirra-lux.lv

Gatineau iesaka AQUAMEMORY MOISTURE REPLENISH CREAM.

Dienas / nakts mitrinošs krēms –gēls dehidrētai, sausai ādai. Tā sastāvā esošais jūras fenheļa ekstrakts dziļi mitrina ādu, hialuronskābe, brūno aļģu ekstrakts mitrina ādas virskārtu, bet antioksidantu komplekss aizsargā ādu no brīvo radikāļu nelabvēlīgās ietekmes. Āda tiek mitrināta un aizsargāta pret pāragru novecošanos, kā arī atgūst maigumu.Tilpums: 50 ml

5539_644255555603229_1178433965_n

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on May 29, 2014 by in Skaistumkopšana and tagged , , .
%d bloggers like this: