GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

5 skaistuma kopšanas procedūras, kas veicamas ZIEMĀ

11364Svētku un dažādu saviesīgo pasākumu laiks nu jau aiz muguras, bet gada aukstākais un arī tumšākais gadalaiks – ziema – turpinās vēl pilnā sparā. Nav noslēpums, ka tieši šī sezona ir lieliska sevis lutināšanai un dažādu skaistumkopšanas procedūru apmeklēšanai. Izrādās, ka ir arī tādas procedūras, kas veicamas tikai ziemā! Lasi un uzzini par tām piecām skaistumkopšanas procedūrām, kuru veikšanai šis ir pats piemērotākais laiks!

KRIOMASĀŽA.
Kriomasāža ir lokāla procedūra sejai, kas tiek veikta izmantojot aplikatoru, kas iegremdēts šķidrajā slāpeklī (temperatūra -196 grādi) un tad ar to tiek apstrādāta sejas āda. Aplikators ar ātrām kustībām tiek vilkts pa sejas ādu un pašas procedūras ilgums ir aptuveni 10-15 minūtes. Sajūtas procedūras laikā esot līdzīgas kņudināšanai kādu pazīstam pēc pastaigas ziemās salā. Procedūra sniedz līdzīgu rezultātu ķīmiskajam pīlingam, tādēļ tā nav ieteicama saulainajā gadalaikā, lai izvairītos no iespējamajiem pigmentācijas plankumiem. Procedūras rezultātā ādas asinsvadi sašaurinās un pēcāk paplašinās, un tā tas turpinās vēl pēc procedūras. Līdz ar to āda tiek labāk apasiņota. Rezultāti, ko sniedz šo procedūru kurss (~6-12 reizes) ir daudzsološi – sejas toņa izlīdzināšanās, mazo un mīmikas grumbiņu izlīdzināšanās, svaigums, tūskas mazināšanās, dažādu iekaisumu apstādināšana, palīdzība piņņu un citu izsitumu ārstēšanā, jaunavīgāks ādas izskats.

ĀDAS SLĪPĒŠANA JEB MIKRODERMABRĀZIJA.
Šī ir procedūra, kura ir laba alternatīva lāzerprocedūrām un ķīmiskajam pīlingam, kas paredzēta, lai efektīvi nolobītu ādas virsējo slāni. Procedūra ieteicama tām, kurām sejas āda kļuvusi raupja, negluda, blāva un „atslābusi”. Šī procedūra var palīdzēt cīnīties arī ar tādām problēmām kā akne, paplašinātas poras, sīkas rētiņas un pigmenta plankumi. Starp citu, šo skaistumkopšanas metodi nereti izmanto arī, lai likvidētu tetovējumus un permanentā grima atstātās pēdas! Lai gan efekts ir redzams jau pēc pirmās procedūras, tomēr speciālisti iesaka vismaz 6 procedūru kursu. Atceries – arī pēc šīm procedūrām, neskatoties uz to, ka ārā saules ir mazāk kā vasarā, tomēr ietiecams lietot saules aizsargkrēmu, jo āda tūlīt pēc procedūras ir ļoti jūtīga un saules staru uzņēmīga!

ĶĪMISKAIS PĪLINGS.
Procedūra, kuras galvenais uzdevums ir efektīvi nolobīt veco ādu un atmirušās šūnas, turklāt, blakus tam, arī stimulēt vajadzīgo vielu sintēzi mūsu ādā! Šī procedūra piemērota tām, kas cīnās ar grumbiņām, pigmenta plankumiem, nelīdzenu ādas reljefu, nevienmērīgu toni, paplašinātām porām, zudušu ādas elasticitāti u.c. Arī šīs procedūras mīļākais gada laiks ir tieši ziema, un ienaidnieks numur viens – saule! Ķīmiskā pīlinga procedūras ir ieteicamas arī tad, ja vēlies, lai tavi iegādātie skaistuma kopšanas līdzekļi darbotos pēc iespējas efektīvāk, jo šādi tu ļausi tiem tikt klāt savai ādai! Tomēr, pirms izsver visus par un pret, zini, ka šī procedūra var arī nebūt tev piemērota, sevišķi gadījumos, ja tava āda ir izteikti jūtīga! Turklāt, pēc šīs procedūras jāizmanās ne vien no saules, bet arī jāierobežo tādi pasākumi kā pirts un baseina apmeklējumi!

VISAS LĀZERPROCEDŪRAS.
Jebkuras no lāzerprocedūrām – gan tās, kas paredzētas ādas atjaunošanai, gan tās, kuru rezultātā plānots atbrīvoties no ādas defektiem vai, piemēram, samazināt apmatojumu – ir ieteicamas tikai un vienīgi ziemā! Pamatojums tam ir ādas jūtīgums, kuru izraisa lāzera stari un iespējamā blakne – nevēlama ādas pigmentācija, kas veidosies saules staru ietekmē apstrādātās ādas rajonos. Un arī veicot šīs procedūras ziemā, tu tāpat nevari būt pilnīgi droša, ka no pigmentācijas būs iespējams izvairīties. Pēc šādām procedūrām, sevišķi sejas zonā, arī ziemas laikā ieteicams lietot krēmus ar saules staru aizsargfiltriem! Turklāt, atceries, ka šīs procedūras nav savienojamas ar došanos uz kādu kalnu kūrortu! Un ņem vērā – lāzerprocedūras, ļoti iespējams, liks palaist garām lielos sauļošanās priekus arī nākamajā vasarā!

ĀDAS BALINĀŠANA.
Ziemas sezonas procedūra numur viens! Vasaras sezonā gūtie pigmentācijas plankumi, kurus nav izdevies novērst ar kosmētisko līdzekļu un citu procedūru palīdzību, tā vien prasa pēc ādas balināšanas, kas ir lieliska, lai izlīdzinātu ādas toni! Šīs procedūras tiek veiktas izmantojot augļskābju vai specifiskus enzīnu preparātus. Ja problēma nav ļoti liela, tad šī ir procedūra, kas noteikti palīdzēs! Zini – lai sasniegtu labāko rezultātu, būs nepieciešamas vairākas procedūras! Tomēr, kā pirms ikvienas procedūras, arī pirms šīs kopā ar savu kosmetologu izlem, vai procedūra tev tiešām derēs, ņemot vērā savas ādas jūtīguma pakāpi!*
*Autors: Krista Bērziņa
Foto: bigstockphoto.com
http://www.espati.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on January 7, 2014 by in Uncategorized.
%d bloggers like this: