GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

JAUNUMS NO GATINEAU – COLLAGEN EXPERT

Viens no patīkamākajiem jaunumiem novembra mēnesī ir jaunās Gatineau kosmētiskas līnijas Collagen Expert klajā nākšana. Šī kosmētikas līnija ir izveidota sievietēm un vīriešiem, kas meklē universālu anti-age līdzekli cīņā pret novecošanās pazīmēm, kas domāts visiem ādas tipiem.

beauty_tips-wrinkles

Ja Jūsu āda ir piedzīvojusi noguruma pazīmes, ir parādījušās dehidrētas ādas līnijas un blāvs sejas ādas tonis, šī kosmētikas līnija ir paredzēta tieši Jums!

Sākot no 25 gadu vecuma ādā samazinās kolagēna daudzums un tā zaudē stingrību, kam ir vairāki iemesli:

  • Dabīgs bioloģisks process
  • UVA staru iedarbība uz ādu un dzīves veids (tabaka, vispārējais veselības stāvoklis)
  • Cukura molekulām nonākot uz kolagēna šķiedrām (glikācija)

Kolagēns ir vitāli nepieciešams, lai āda izskatītos jauneklīga, tāpēc šī kosmētikas līnija nodrošina pilnīgu ādas nodrošinātību ar 3 kolagēnu kompleksu (Atelocollagen; Soluble collagen;  Pro-collagen), ko satur COLLAGEN EXPERT produkti. Sastāvā esošā hialuronskābe nodrošina intensīvu mitrināšanu, kas nepieciešams, lai atgūtu ādas komforta sajūtu un izlīdzinātu sausuma grumbiņas.

ULTIMATE SMOOTHING CREAM

Dienas / nakts krēms pirmo novecošanās pazīmju un grumbiņu novēršanai. Sastāvā esošais 3 kolagēnu komplekss piepilda grumbiņas no iekšienes, izlīdzinot ādu, un hialuronskābe dziļi mitrina to. Šim krēmam piemīt antioksidantiska īpašība aizsargāt ādu pret ārējiem agresoriem. Āda kļūst gluda, mitrināta, kā arī tiek nostiprināta sejas kontūra, jo tiek stiprināta dabīgā kolagēna sintēze.
Tilpums: 50 ml

50ml _Collagene_Expert_cream_037700SMOOTHING EYE CONCNTRATE

Acu kontūru koncentrāts, kā sastāvā ir 3 kolagēnu komplekss, kas izlīdzina krunciņas un krunku līnijas, un palīdz stiprināt dabīgā kolagēna sintēzi. Ādas mitrināšanu un liftingu nodrošina hialuronskābe, jūras elastīns un brūnaļģes ekstrakts. Aktīvās sastāvdaļas stiprina ādu un veicina šūnu atjaunošanos. Acu kontūras tiek atjaunotas un krunciņas tiek izlīdzinātas, kas rada svaigas ādas izskatu. Šis līdzeklis ir piemērots arī plānām acu kontūrām.
Tilpums: 15 ml 15ml_Collagene_Expert_eye_038000

WRINKLE CORRECTOR

Grumbiņu izlīdzinošs korektors ar bumbiņas aplikatoru. Šim līdzeklim raksturīga šķidra tekstūra labākai uzsūkšanai, tas piepilda grumbiņas no iekšienes, izlīdzinot ādas virskārtu un padarot to gludāku, ko nodrošina sastāvā esošais kolagēns un botufiks. Bloķē brīvo radikāļu ietekmi, neļaujot ādai priekšlaicīgi novecot un saglabājot ādas mirdzumu. Sastāvā esošā hialurionskābe mitrina ādu.
Tilpums: 10 ml

Targeted_wrinkle_corrector_027000

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: