GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

“Baltic Beauty 2013” Ķīpsalā!

BB2011

No 1. līdz 3. novembrim Ķīpsalā notiks gada krāšņākais un iedvesmojošākais skaistuma industrijas pasākums – 9. Baltijas apvienotais skaistumkopšanas projekts “Baltic Beauty 2013”, kurā piedalīsies arī Kosmetoloģijas koledža. Visi interesenti varēs iegūt informāciju par izglītības iespējām Kosmetoloģijas koledžā, kā arī saņemt bezmaksas make-up un ādas diagnostiku ar GATINEAU iekārtu “Skin Analyzer”.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem un aktuālākajām skaistumkopšanas tendencēm, saņemt profesionāļu konsultācijas, kā arī vērot aizraujošas frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku un nagu skaistumkopšanas speciālistu sacensības un konkursus, iedvesmoties un baudīt skaistuma svētkus.

“Baltic Beauty” – iedvesmas avots visiem, kuri apzinās savu piederību skaistuma pasaulei. “Baltic Beauty” ir kļuvis par plašāko skaistumkopšanas projektu Baltijas valstīs, kā arī nozīmīgu skaistumkopšanas kultūras attīstības virzītājspēku. “Baltic Beauty” koncentrē skaistumkopšanas aktualitātes no Eiropas, Āzijas un Amerikas zinātniekiem, ražotājiem, tirgotājiem, praktiķiem, meistariem un māksliniekiem.

Izstādē kompānijas piedāvās gan profesionālo kosmētiku un aprīkojumu, gan plaša patēriņa produktus, kā arī konsultēs, apmācīs un informēs par jaunumiem skaistumkopšanas nozarē.

Trīs dienu laikā Ķīpsalā risināsies vairāk nekā 45 skaistuma industrijas profesionālie konkursi, kas ir nopietns un izaicinošs pārbaudījums gan jaunajiem talantiem, gan pieredzējušiem meistariem, kā arī interesants un aizraujošs šovs ikvienam skatītājam.

Šajās dienās Ķīpsalā notiks dažādi profesionālo aktualitāšu semināri, lai apmeklētāji un skaistumkopšanas industrijas pārstāvji saņemtu pašu jaunāko informāciju par matu, sejas un ķermeņa kopšanu, profesionālo un plaša patēriņa kosmētiku, kā arī darba piederumiem, aprīkojumu un aparatūru kosmētiskajiem kabinetiem, solāriju studijām, frizieru saloniem un SPA centriem.

Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā

Darba laiks:
1.-2. novembrī no plkst. 11.00–20.00
3. novembrī no plkst. 11.00–19.00

Ieejas biļetes:
Pieaugušajiem – Ls 3,50 (4,98 EUR)
Skolēniem, pensionāriem – Ls 2,50 (3,58 UER)
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!*

*www.bt1.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: