GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Sejas attīrīšanas līdzekļi – atrodi sev atbilstošāko!

Kā jau ir zināms, skaistas ādas noslēpums visupirms ir ādas pareiza attīrīšana!

Katrai no Jums ir savs iemīļots līdzeklis, ar ko attīrīt sejas ādu no ikdienas netīrumiem un kosmētikas, tās var būt gan putiņas, dažādi gēli, pieniņš vai losjons u.c. kosmētikas līdzekļi.

Sejas attīrīšanas līdzeklis ir jāpiemēro ādas tipam, skatoties vai tas ir taukains, sauss, kombinēts, dehidrēts vai jūtīgs.

Gatineau sejas ādas attīrīšanas līnija:

Gentle Micellar Water

Acu, lūpu un sejas kosmētikas noņēmējs visiem ādas tipiem. Maigi attīra ādu no kosmētikas un netīrumiem. Lietošana: No rīta un vakarā uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas un kakla ādu pirms ikdienas kopšanas produktu lietošanas.

Gentle_cleansing_micellar_water-LR

Gentle Silk Cleanser

Maigs attīrošs pieniņš, kas noņem dekoratīvo kosmētiku.  Sastāvā esošais zīda ekstrakts un amandulīns piešķir ādai īpašu maiguma un komforta sajūtu. Āda kļūst attīrīta un maiga. Pieniņš paredzēts gan jūtīgai ādai, gan visiem ādas tipiem. Lietošana:  Vakarā uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas un kakla ādu, pabeigt sejas tīrīšanu ar losjonu.

Gentle_Silk_cleanser-LR

Gentle Silk Toner

Maigs tīrīšanas losjons, kas tonizē un nomierina ādu. Nesatur alkoholu. Sastāvā esošais zīda ekstrakts un amandulīns piešķir ādai īpašu maiguma un komforta sajūtu.
Losjons paredzēts gan jutīgai ādai, gan arī visiem ādas tipiem. Lietošana:  No rīta un vakarā uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas un kakla ādu pirms ikdienas kopšanas produktu lietošanas.

Gentle_silk_toner-LR

Comforting Lily cleanser

Bagātīgs, attīrošs pieniņš kosmētikas noņemšanai ar liliju ekstraktu, kas mīkstina ādu.  Ada kļūst attīrīta, maiga un elastīga. Paredzēts sausai ādai. Lietošana: Vakarā uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas un kakla ādu, pabeigt sejas tīrīšanu ar losjonu.

Comforting_Lily_cleanser-LR

COMFORTING DAFFODIL TONER

 Tīrīšanas losjons ar krešu ekstraktu, kas tonizē un attīra ādu. Naktī āda ir pilnībā attīrīta, bet no rīta tonizēta. Paredzēts sausai ādai. Lietošana: Rītā un vakarā uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas un kakla ādu pirms ikdienas kopšanas produktu lietošanas.

Comforting_Daffodil_toner-LR

PURIFYING ALMOND CLEANSER

Attīrošs pieniņš kosmētikas noņemšanai ar maneļu eļļu, kas mīkstina ādu. Āda kļūst attīrīta un līdzsvarota. Parezēts kombinētai ādai. Lietošana: Vakarā uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas un kakla ādu, pabeigt sejas tīrīšanu ar losjonu.

Purifying_Almond_cleanser-LR

PURIFYING PRIMROSE GEL CLEANSER

Atsvaidzinoša, putojoša želeja ar prīmulu ekstraktu, kas attīra ādu. Paredzēta kombinētai ādai. Lietošana: Rītā un vakarā uzklāt uz mitras sejas un kakla ādas, iemasēt un noskalot ar ūdeni.

Purifying_Primrose_Gel_cleanser-LR

PURIFYING NASTURTIUM TONER

Attīrošs losjons ar krešu ekstraktu, kas atsvaidzina un mīkstina ādu. Paredzēts kombinētai ādai. Lietošana: Rītā un vakarā uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas un kakla ādu pirms ikdienas kopšanas produktu lietošanas.

Purifying_Nasturtium_toner-LR

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: