GATINEAU Latvia

JAUNĪBA – MANS VECUMS

Micelārais ūdens – kas tas ir un kāds no tā labums?

Kas ir micelārais ūdens?

Micelārais ūdens sastāv no ūdens un virsmas aktīvajām mikrodaļiņām jeb surfaktantiem – tās ir vielas, samazina ādas virsmas sasprindzinājumu, sabalansē ādas virsmas gan ūdenī, gan taukos šķīstošās sastāvdaļas. Tas ir viegls līdzeklis ar trīskāršu iedarbību, kas notīra acu grimu un tonālo krēmu, kā arī sniedz ādu nomierinošu un mitrinošu efektu. Micelārais ūdens ir piemērots visiem ādas tipiem, bet īpaši – izteikti jutīgai ādai.

Mazgājot seju ar parasto ūdeni, var sākt parādīties tādas ādas problēmas kā nosprostotas poras, pūtītes, alerģija, ādas sausums, jutīgums, priekšlaicīga novecošanās. Bieži vainojama ir ūdens sliktā kvalitāte. Ķīmiskie savienojumi un augstā minerālvielu koncentrācija padara ādu sausu un var to kairināt. Rezultātā pat labākie krēmi pilnībā neiesūcas ādā, jo tiem traucē netīrumu un sebuma kārta.

Micelārais ūdens nešķīdina ne lieko sebumu (ādas tauku dziedzeru izdalīts eļļains sekrēts) un netīrumus, nedz arī dekoratīvo kosmētiku. Micellārais ūdens balstīts uz specializētas micellu tehnoloģijas: micellas ir daļiņas, kurām viens pols šķīst ūdenī jeb ir hidrofīls, bet otrs pols ir taukos šķīstošs jeb hidrofobs. Uz ādas ir aktīvi abi micellu poli, tāpēc var veikt multiplas darbības, no kurām jāuzsver galvenās – attīrīšana, mitrināšana, tonizēšana. Micellārais ūdens atdarina ādas dabisko biofilmu, tādēļ pasargā ādu no izžūšanas.

Ar ko micelārais ūdens atšķiras no tonika?

Attīrošo pieniņu un daudzfunkcionālo tīrītāju uzdevums ir atbrīvot ādu no dekoratīvās kosmētikas, netīrumiem un liekā sebuma. Parasti pēc šo produktu izmantošanas ir jālieto toniks, kas likvidē tīrītāju un grima paliekas. Micelārā ūdens priekšrocība ir tā spēja sniegt pilnīgu rezultātu. Citi līdzekļi, šķīdinot grimu, atdala ādas netīrumus un sebumu un izsmērē tos. Savukārt micelārā ūdens molekulas piesaista tos gluži kā magnēts, padarot ādas attīrīšanu ātru un saudzīgu. Turklāt micelārais ūdens iedarbojas kā nomierinošs un mitrinošs līdzeklis. Tas nesatur alkoholu, smaržvielas, parabēnus un nesausina ādu.

Kā lietot micelāro ūdeni? 

Micelārais ūdens ir paredzēts sejas tīrīšanai ikdienā. Neatkarīgi no sava līdzšinējā ādas kopšanas rituāla,  lieto to no rīta un vakarā kā pēdējo soli pirms krēma uzklāšanas. Bagātīgi samitrini vates plāksnīti ar līdzekli un ar vieglām apļveida kustībām uzklāj visai sejas un kakla ādai, neberzējot ādu. Paturi vates plāksnīti uz aizvērtiem acu plakstiņiem un skropstām 3-5 sekundes. Tad notīri acis. Turot acis aizvērtas, saudzīgi novieto vates plāksnīti zem skropstām un tīri, lai noņemtu zem skropstām esošo skropstu tušu, neberzē. Seja pēc attīrīšanas nav jānoskalo.

Atsauces:

http://www.drogas.lv/lat/drogas-iesaka/tavam-skaistumam/kas-ir-micelarais-udens-un-ka-to-lietot

Arī Gatineau piedāvā mājas lietošanā micelāro ūdeni 400ml un 200ml:Gentle_cleansing_micellar_water-LR

:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on September 10, 2013 by in Uncategorized and tagged , , , , , , .
%d bloggers like this: